Jaki CMS najlepszy?

Chciałbym utworzyć nową stronę- mam problem niewiem jaki CMS byłby odpowiedni to jest Coś związane z Serią NFS

Każdy CMS jest odpowiedni, kwestia jego konfiguracji …

Joomla, albo PHP-Fusion.

Ja bym dołączył jeszcze Mambo …

Pod względem samego kodu ładnie wygląda typo3. Joomla i mambo moim zdaniem sa za bardzo przeładowane.

OT - kosz.

Prosty do zmodyfikowania jest webtext ale dobry jest e107

“Jaki CMS najlepszy?”

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie.

Każdy CMS ma pewne plusy i minusy.

-są rozbudowane (po kilka mega bez dodatków) i proste (<=1mb)

-są wersje dla amatorów i dla tych zaawansowanych co lubią pogrzebać w kodzie

-są ładne pod względem kodu inne nie

-są popularne z dobrym zapleczem, masą templatek, wsparciem społecznosci i te rzadziej spotykane

-innym wreszcie kryterium jest możliwości komponowania layoutu - w jednych w zasadzie możesz wszystko, w innych jesteś ograniczony pewnym narzuconym układem który tylko w pewnym stopniu możesz modyfikować

Najlepiej więc sciągnąć sobie, zainstalować kilka cms’ów i sprawdzić który ci odpowiada bardziej.

Nikt nie wspomniał o Drupalu, czy Xoops - wię je dorzucę do listy.

Dobry jest PHP Fusion.

Nie polecam Jportal.

Jest strasznie dziurawy, gorzej niż inne cms.

Ponieważ:

http://pl.wikipedia.org/wiki/JPortal

Joomla jest przereklamowana tak samo PHP FUSION,dobry też jest Mambo

Ja bym polecał Joomle lub Drupala.

A nie lepiej stworzyć serwis we FLASHu :slight_smile: ?? Z możliwością edycji treści. Teraz aby się przebić trzeba mieć naprawdę porządna, przyciągają uwagę stronę. Same CMS’y nic nie wyczynią jeśli masz zamiar stworzyć porządny portal. A jeśli byś się uparł na CMS to proponuję Jportal lub PHP Fusion z logiem w technologii FLASH.

W razie problemów pytań, służę pomocą:

GG: 9851962

Wyobraź sobie całe dobreprogramy.pl w flashu… :expressionless:

A powiem Ci że sobie wyobrażam :smiley:

Nie no, dobreprogramy.pl to inna bajka. Ale jeśli chodzi o taki portal to wydaję mi się że on musi czymś się wyróżniać, także ja proponuję chociaż cały TOP we Flashu :slight_smile:

kupwwwpl, twoich nadzwyczaj fachowych rad nie skomentuję

…ale odniose się tylko do Twojego podpisu. Zmień go i to szybko! - info w pw.

Panowie, przypominam że temat brzmi: “Jaki CMS najlepszy?” a nie Flash …dlatego też sam się powstrzymałem od komentarza w tej kwestii.

Prosze więc nie ciągnąć więcej wątku flasha.

Wracając do CMSów fajny też jest PATI CMS

To poznaj :wink:

http://www.paticms.wafelmedia.pl/

Joomla! obrona ilość templatek - tych darmowych jak i pro. Polecam.

I tylko on. Zależy o jak duże stronie myślisz, bo może się okazać że po modyfikacji wystarczy Ci WordPress nawet.