Jaki cms pod stronę?

Jaki cms polecacie pod stronę wędkarską.

Chodzi mi o to aby miał forum, dział z filmikami, poradami itp. Chodzi mi o to aby był prosty w obsłudze i w języku polskim.

Z góry dzięki.

Ps. Jeżeli napisałem temat nie w tym, dziale co trzeba albo nie taki tytuł t wybaczcie ale to mój pierwszy .

Ja polecam Joomla 1.5.

A mógłbyś podać stronę skąd można go ściągnąć w wersji polskiej

Pierwszy wynik w Google

http://www.joomla.pl/

Zobacz:

http://www.extreme-fusion.pl/

Polecam Joomle, chociaż warto poczytać o zabezpieczeniach, bo “często gęsto” różnie jest z nimi w tym CMS’ie :slight_smile: Joomla posiada wiele funkcji, pluginów i wygląda dużo lepiej od przykładowego PHP-Fusion.

Dzięki.

Ale mam jeszcze jedno pytanie gzie można założyć darmową bazę danych SQL.

Hm…no a masz jakiś hosting?

korzystam z hostingu ósemki. (dla mnie on wystarcza, kiedyś korzystałem z yoyo czy ugu ale jakoś nie pasowały mi).

I ponawiam pytanie gdzie można założyć darmową bazę sql

Zmień hosting na pdg.pl, albo taki tani www.webarena.pl

Dzięki konto założyłem na pdg.pl teraz instaluję oprogramowanie później pokarze efekty.

PS. Nazwa użytkownika na pdg.pl jest kaka sama jak podawałem na początku i hasło też czy inna bo w e-mailu nic na ten temat nie napisali ??

Do twojego PS: Oczwiście :slight_smile:

wgrałem na pdg.pl cms joomla i nic cały czas wyskakuje taki komunikat :

www.wedkaa.pdg.pl a wgrałem w ten katalog co tam pisało. (i to kilka razy próbowałem i nic nie wychodzi )

może ktoś wiej jak tam wgrać oprogramowanie ???

(jestem początkujący więc nie wiem jak to zrobić (na ósemce wszystko wchodziło ))

Wrzuć zawartość folderu do /domains/wedkaa.pdg.pl/public_html/

wrzuciłem tam całą zawartość i dalej nic

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 21:49 został dopisany post przez ramzes112

po zainstalowaniu cms’a wyskakuje ciągle błąd ( usunąłem plik instalacyjny tak jak trzeba było ) i dlaczego ten błąd wyskakuje

Jaki błąd ?

Błąd 403 - Odmowa/Zakaz dostepu do strony

wgrywając pliki na serwer pozmieniało Ci najprawdopodobniej duże znaki na małe i stad te błędy.