Jaki CoD na PS3?

Laptop mi się zepsuł i będę zmuszony kupić nowego laptopa zamiast konsoli PS4. Postanowiłem więc, że wysłużę swoją jeszcze niewysłużoną PS Trójkę. Chciałbym grać m.  in.  w strzelanki. W Battlefield 4 zbyt dobrze mi nie idzie, no ale pad PS3 nie jeet zbyt dobry do strzelanek typu BF, dlatego zastanawiam się nad wyborem jakiegoś Call of Duty. CoD wymaga mniej skilla od BF, a bronie nie mają recoila, dlatego myślę, że CoD będzie dobrą strzelanką do PS3. Tylko jaki CoD wybrać? Zastanawiam się nad Black Ops 2 i Advanced Warfare.  I mam pytania: Gdzie jest więcej graczy? Czy skille w tych odsłonach się różnią? A może Destiny zamiast CoD?  

Nie licz nigdy na to graczy będzie tyle co na PS4.W każdej strzelance trzeba skilla ale jakbym miał wybierać to kupiłbym Black  OPS 3 fajna strzelanka w miarę dużo graczy i w ogóle :slight_smile:

Gry, które wymieniłeś, zwłaszcza używane, nie powinny kosztować więcej niż 20 zł, tak więc najlepiej będzie jeśli sam je przetestujesz. Aczkolwiek Black Ops 2 odpada ze względu na zhakowane serwery.

Podobno Black Ops 3 na Old-Genach to klapa, więc wątpię czy multi na PS3 żyje

 

Problemem tu są gałki analogowe. Gałki DualShocka 3 są źle wyczulone, dlatego musiałbym pokombinować z czułością, albo kupić pada innej firmy z innym wyglądem i ergonomią. 

Np tego http://allegro.pl/gamepad-tracer-blue-fox-bluetooth-ps3-i6580402061.html?bi_s=ads&bi_m=p5&bi_c=213997

Zamiast kupować badziewie, lepiej kupić profesjonalne nakładki na analogi, np. http://allegro.pl/nakladki-kontrolfreek-fps-classic-ps3-ps4-xbox360-i6060805486.html