Jaki czytnik rss?

Witam w zasadzie temat może troche nie trafiony lae już tłumaczę o co chodzi. Mam czytnik rss w sidebar w vista zmieniłem tylko źródła, konkrenie onet informacje z polski, ale żeby to zrobić najpierw musiałem zainstalować to źródło w internet explorer 7 bo tylko w ten sposób można wybrać jakieś źródło w ustawieniach czytnika rss. Problem polega na tym że na codzień używam Operę bo wg nie IE7 to porażka. Więc nawet jej nie uruchamiam…Teraz konkret… zauważyłem że dane w czytniku RSS nie zmieniają się cały czas śa te same informacje bez żadnych aktualizacji i tu jest problem nie wiem czy to dlatego że rzeczywiście nie ma aktualizacji czy może chodzi o to że nie korzystam z IE7 skad czytnik własnie pobiera źróło ma ktoś pomysł?? czy żeby były aktualizację muszę używać IE7 czy poprostu w polsce jedna wielka bieda i nic sięnie dzieje i nie ma co wyświetlać w RSS.

przecież Opera ma bardzo dobry czytnik RSS. Dodajesz kanał>Kanały>menedzer kanałów informacyjnych>edytuj>aktualizacja i wybierasz co ile ma się aktualizowac. Jak się nie aktualizuje to widocznie wina serwisu

tak ale żeby go mieć to muszę mieć odpaloną operę a mi zależy na czytniku na sidebar…

http://www.google.pl/search?q=google+de … =firefox-a Proszę bardzo, ale oprócz czytnika RSS ma też dużo ciekawych funkcji. A tak w ogóle, to od czego są google??

huuuubert i oto mi chodziło pasek wiele bardziej użyteczny od tego z visty dzięki i pozdro