Jaki darmowy hosting najlepszy?

Chciałabym poznać wasze zdanie jaki jest najlepszy darmowy hosting?

Bez reklam x10hosting, jednak ma stosunkowo słabe parametry, natomiast z reklamami masz cba. W ostatnim czasie zmienili serwery, pracuje się komfortowo. Z tym, że mają zablokowany np curl.

Mam ale nie ładnie się prezentuje adres forum z tym cba.

Jakieś inne propozycje?

cba.pl, c0.pl lub y0.pl

Ja nic więcej nie zaproponuje bo tylko z tych dwóch korzystałem. Zawsze możesz podpiąć domenę .tk

Zainteresuj się zagranicznym hostingiem: 000webhost.com . Całkiem przyzwoite parametry, bez reklam :slight_smile:

Wszystkie wyżej wymienione darmowe hostingi to dno, z bardzo dużymi pingami, a w godzinach szczytu śmię twierdzić że nie mogę się dostać na moją stronę.

Polecam polski hosting, który powstał niedawno, ale jest bardzo dobry, szybki i wydajny, i na proste strony, które nie wymagają zbyt wiele nadaje się idealnie.

Ten hosting to http://darkhosting.pl

Pzdr.

Sądząc po parametrach za darmo ten darkhosting długo nie pożyje, ale robiąc automatyczne kopie zapasowe (np przez crona) da rade ładnie się na tym hostingu rozwinąć ;]

Dostajesz lepsze parametry jak masz ruch nas tronie, ciekawe nawet bardzo. Z tym, że domena lamerska (ale od czego jest dot.tk)

Założyłam na ugu.pl :wink: