Jaki dekoder Polsatu najlepiej się sprawdza w UK?

mam pytanie, jaki dekoder Polsatu najlepiej wziąć do UK?

proszę o odpowiedzi z autopsji :slight_smile:

pozdrawiam

Wywożenie poza terytorium Polski CP,Cyfry i N jest !Tak mają zapisane w regulaminie!

Ale jeśli chcesz zabrać to jeśli masz HD to z HD dekoder a jeśli nie to i normalny styknie ponieważ liczy się odbiór satelitarny a nie model dekodera!

jest zabronione ale nie zwracają na to uwagi bo płacisz przecież,dekoder to zwykłego oglądania to nawet echostar czy samsung wystarczy najlepiej już lepsza czasze i konwerter mieć

Teoretycznie jest to zabronione, ale gdyby operatorzy platform to egzekwowali, mieliby kilka tysięcy abonentów mniej.

W Polsce najlepszym wyborem będzie dekoder firmy Samsung. A zupełnie odradzam dekoder Mini. Echostary nie są złe, ale mają wady. Zdarza się co jakiś czas “zwis” obrazu lub dźwięku. Pomaga wtedy zmiana kanału i powrót do aktualnie oglądanego lub przeczekanie stopklatki. Nie wiem, jak z tym jest na Samsungach, ale prawdopodobnie lepiej.

Podobnie będzie w UK, bo to, który dekoder jest najlepszy, nie zależy od lokalizacji.

Tyle, że kradzież zabroniona jest przez prawo polskie, tymczasem wywożenie dekoderów za granicę już nie. Taki zakaz występuje tylko w umowie z operatorem platformy cyfrowej i jedyne co może grozić za jego złamanie to odcięcie sygnału telewizyjnego i zerwanie umowy z operatorem (w przypadku umowy na czas określony może być jeszcze konieczność zapłacenia kary za zerwanie umowy przed upływem czasu określonego). A to i tak się nie stanie, bo operatorzy platform nie chcą tracić klientów.

w sumie dekoder HD nie będzie wiele się różnił od cyfrowego?

bo trzeba mieć kanały HD wykupione czy czasem Polsat coś puszcza HD?

Dekoder HD też jest cyfrowy :slight_smile:

Na dekoderze analogowym nie odbierzesz już żadnych polskich kanałów.

Żeby oglądać kanały HD, musisz mieć wykupiony pakiet HD. Na jakiś czas było włączone dla wszystkich abonentów MTVN HD (to jest od MTV, nie mylić z TVN), ale nei wiem, czy tego nie zakodowali tylko dla abonentów HD.

aha

czyli wezmę HD bo może w przyszłości coś dodadzą a bez HD to nie obejrzę?

bo jeśli nie ma kanału HD to nie ma różnicy jaki dekoder mam?

Nie, nie ma różnicy.