Jaki dobrac procesor

witam! Mam pytanie o procesor otoz potrzebuje procesora glownie do gier. Patrzylem na innych forach to pisze ze athlon 64 bedzie lepszy niz pentium IV 3.06? Czy to prawda? Ze jednak lepiej wybrac athlona niz pentiuma? Prosze o pomoc

jak kupujesz do gier to nie kupuj 1 rdzeniowego szmelcu tylko 2 rdzeniowe procy np:

http://allegro.pl/item225848886_intel_c … gw36m.html

wolalbym cos jednak jednordzeniowego ze wzgledu na brak funduszy :smiley:

a jaki masz fundusz?? :stuck_out_tongue:

Morze To

albo

To?

A może tak napisz w ogóle jakie masz inne częsci :shock:

też racja :wink: najwrzniejsze jaki masz zasilać

Badziewie które ma niską wydajność i na dodatek mocno się grzeje za tą cenę można kupić lepszy procesor jakim jest AMD Athlon X2 3600+ lub 4000+ na rdzeniu Brisbane.

:roll: :roll: :roll:

a komu to przeszkadza? a jeśli już to se za kilka złotych dodatkowego went. kupisz nie?

a poco płacić wysokie rachunki za prąd i mieć niższą wydajność? i chłodzenie dokupywać? hm?

poza tym jak możesz już podawać przykłady jakie ma wziąć skoro nawet socketu nie znasz :?

zasilacz mam 350W. To znaczy mam 500zl na kompa i chce zeby byl on jak najwydajniejszy. Chce kupic czesci takie jak karta graficzna, plyta glowna, ram, procesor. Sprzet moze byc uzywany

ale co do pytania to na pewno athlon jest lepszy ;]

marka ??

to kasy styknie na nowy zestaw pod AMD ;]

amd athlon 3600 + - dobry i tani proc.

piotrek1993 na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień.

D@widoS , 500 zł na nowe części pod AMD ?? Nieee, no proszę, pokaż mi taki zestaw, sam kupię :o

Foxconn MCP61S ~180 zł zint 6100, lub na 690G 240 zł

Sempron 3000+ 100 zł, Athlon 3000+ 150 zł

1GB Goodram Pro 900, lub Muskin 800 160-180 zł, lub tańsze A-data, Corsair VS, Goodram 667 Mhz

Amacrox Warrior AX400-PNF 125 zł, lub Delta 400W za 50 zł.

na razie na zintegrowanej, później dokupić inną grafę

Tobi już mnie wyręczył :wink:

OK, na zintegrowanej grafie ok, z zewnętrzną już się nie mieścimy w 500 zł :smiley: