Jaki dobry netbook za około 1200 zł?


(ThEnemy) #1

Witam:).

Pod koniec roku planuje kupić sobie jakiegoś netbooka. I dlatego zwracam się do was, koledzy z DP. Proszę, polećcie mi jakiegoś dobrego netbooka w granicach 1200 zł. Najważniejsze, żeby dobrze trzymał na baterii, bo nie chcę ciągle chodzić z ładowarką, no i żeby był w miarę wydajny (nie mulił przy włączeniu byle czego :stuck_out_tongue: xD).

Z góry dzięki za wasze odpowiedzi :slight_smile: .

Pozdrawiam.


(ThEnemy) #2

No, ciekawa propozycja ten Lenovo, może jakieś wrażenia z użytkowania? :wink: ... Chociaż fajnie jakby netbook miał trochę większy dysk niż te 160 Gb...

No i niepokoi mnie też wypowiedź recenzenta w jednym z serwisów:

No, o Asusach Eee PC też trochę dobrego słyszałem... Tylko modeli tych Asusów też trochę jest i nie wiadomo czy wszystkie dobre tak samo, a ja szukam najbardziej optymalnego dla mnie i niezawodnego przede wszystkim :wink: .


(Grpiotr) #3

Acer Aspire One 521

Dysk niestety też 160GB ale wydajny w testach procesor (przegrywa tylko pod względem wielowątkowości), pamięć ram DDR2 no i nie zintegrowana grafika Radeon 4225 :wink: a do tego 6-komorowa bateria która całkiem dobrze się sprawuje.


(ThEnemy) #4

O proszę... Acer jest ciekawy, tylko ten dysk... No, może by mi starczył.

Zastanowię się nad tym :wink: ...

No, gry mi niepotrzebne, bo w nie mogę sobie pograć na stacjonarnym :wink: .

A znalazłem np. coś takiego:

http://www.agito.pl/netbooki/asus-eeepc ... l?cid=2811

Co o tym sprzęcie sądzicie?;>


(system) #5

Tak, w cenie do 1200zł tylko netbook, bo inaczej musisz szukać używanego kompa. Ja polecam to z czego piszę do Ciebie: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/890222#from35101 - jak masz pytania to wal.


(ThEnemy) #6

Tylko, że właśnie mi laptop niepotrzebny, wolę coś bardziej poręcznego... dlatego nie piszę, że chcę lapka, tylko netbooka xD.

O proszę, ciekawa propozycja... i chyba bardzo podobna, do tej którą podałem w poście wcześniej?;>

Jak tam w tym Twoim netbooku trzyma bateria i ogólnie jak z wydajnością itd?;>

O proszę... też bardzo ciekawa propozycja^^. Aczkolwiek nie wiem jak w tym Acerze z baterią by było... i ogólnie jakoś więcej informacji o nim znaleźć ciężko... Chociaż muszę przyznać, że to najmocniejszy netbook jaki widziałem :smiley: ...

No własnie o to chodzi, że miałem już krótką styczność z EeePC od Asusa i całkiem przyjemnie mi się na nim pracowało, więc u mnie z tym mogłoby być trochę inaczej niż u Ciebie :wink: .


(ThEnemy) #7

Podjąłem w końcu decyzję i kupuję ASUS EEEPC 1015PE... (To troszkę lepiej wykończona wersja netbooka, który proponował mi bobikon ). Myślę, że podoła moim wymaganiom :wink: .

Bardzo dziękuję, koledzy za dyskusję na postawiony temat. Szczególnie dzięki andrew.38-3 za zaangażowanie w dyskusję i bobikonowi za "naprowadzającą" propozycję :wink: .