Jaki dobry smartfon do 600 zł?

Witam serdecznie, jako że jestem w tym momencie posiadaczem wiekowej ale zasłużonej Nokii 6300 chciałbym zainwestować w jakiś fajny smartfon z wifi, dobrym odtwarzaczem mp3 i aparatem. Zależy mi także na stabilności działania. Z tego co poczytałem w necie godne uwagi są w tej cenie LG P500 lub SE Xpera X10 mini pro. Szczególnie mocno zastanawiam się nad tym pierwszym bo czytałem że to jeden z najlepszych w kategorii cena/jakość. Co możecie mi jeszcze poza tym zaproponować i czy te są warte zakupu? Z góry dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

Witam,

W tej cenie można znaleźć SE NEO V w bardzo dobrym stanie na gwarancji producenta. Telefon mimo lakierowanej, plastikowej obudowie jest bardzo solidny i dobrze wykonany. Parametry jak na ta cenę bardzo dobre.

SE X10 mini pro sobie daruj. Straszne dziadostwo, muli soft, padają gniazda ładowania (microUSB), a na gwarancji często uzyskujemy odpowiedź, że uszkodzenie mechaniczna z winy użytkownika)

Pozdrawiam.

Patrzyłem na tego SE NEO V na allegro i nawet używki schodza za ponad 700 zł jeszcze z simlockami Orange najczęściej a ja preferuję Playa. Napisałeś opinię o tym drugim telefonie a czy mógłbyś coś napisać o tym LG P500?

Sony Ericsson Live with Walkman?

Sony Xperia Mini Pro (nie X10)

Sony Ericsson Live with Walkman

Samsung Galaxy Ace

Sony Ericson Neo V (spokojnie można dostać za 600zł)

Nokia Lumia 710 z WP7.5

Używana Xperia Arc

Huawei Ascend G300

Samsung galaxy S i9000 (używany)

Za lekką dopłatą można też dostać Galaxy S+ (ok. 670-700zł)

Jak widać do wyboru, do koloru.

a te co podałeś to najgorsza padaka :slight_smile:

http://tablica.pl/oferta/samsung-galaxy … 3c0f0;r:;s:

Samsung Galaxy S2 za 500zł.Za 600zł też znajdziesz.

Wystarczy poszukać :slight_smile: !

Piotrek2255 super wielkie dzięki za taaką listę :smiley: Teraz jest w czym wybierać. A który z nich wszystkich jest w miarę najlepszy? Wolę nie kupować używanych tylko z tych nówek. Zaciekawił mnie ten Sony Ericsson Live with walkman. Z nazwy wnioskuję że ma dobrą jakość dźwięku na mp3? :slight_smile: I jak ogólnie sprawuje się reszta? Wybaczcie dociekliwość ale chce wybrać już najlepszy z nich możliwie bo w końcu nie kosztują one 100 zł :slight_smile:

Dodane 21.08.2012 (Wt) 17:13

I ten Huawei Ascend G300 też wydaje się spoko. Reszta nówki zbyt drogie jak dla mnie. Więc zastanawiam się szczególnie nad tym SE Live with Walkman i Huawei Ascendem. Który polecacie bardziej? :slight_smile:

W Walkmanie powinien być bardzo dobry dźwięk, w niektórych zestawach są słuchawki bardzo zachwalane, ale nie pamiętam modelu. W każdym bądź razie do muzyki walkman, do zdjęć neo v. Walkman jest nieco bardziej wydajny przez to, że ma Andreno 205. Specyfikacja Live With Walkman poprzeglądaj opinie, w zakładce zdjęcia są zdjęcia wykonane tym telefonem.

Ja osobiście polecam walkmana, ewentualnie poczekać na jakąś okazję na Allegro i dorwać Neo V, na pewno będzie warto.

@Fanbooj już takie okazje są znane na tym forum :slight_smile: I raczej kupujący nie byli z nich zadowoleni :wink: