Jaki dysk przenośny wybrać?

Witam

Jaki wybrać dysk przenośny ? Mam tu na myśli 2.5 cala który będzie używany między różnymi komputerami.

Nie podaje specyfikacji co by mnie interesowało ponieważ nie wiem co jest takiego ważnego w dyskach przenośnych, więc proszę was o rady.

Z tego co czytałem to podobno dyski firmy WD są dobre, to prawda ?

Czy wszystkie dyski są na microUSB, czy są też takie które są pod USB?

Przy okazji chciałem się spytać skąd wziąć gry pod Viste Business, ponieważ po instalacji systemu nie ma żadnych gier.

Poza tym komputer chodzi wolo, przynajmniej mam takie wrażenie.

Jackeer.

ze sklepów, empik, media markt bądź z internetu

ile masz ramu i jaki procesor?

A gry nie powinny być zainstalowane wraz z systemem ?

Jeżeli chodzi o procesor to : C2D T9550 2.66Ghz

Ram : 4 GB

A co jeżeli chodzi o dysk przenośny ?

sapera, freecell, pasjansy, szachy i kierki i coś jeszcze chyba powinno być, chyba że nie ma na wersji business

Wydaje mi się że właśnie w tej wersji (bo chyba jest to najwyższa wersja Visty) powinny być podstawowe gry jeżeli są w niższych edycjach tego systemu są.

angielski się kłania, ty masz biznesową wersję (najwyższa to Ultimate) a w biznesowej nie ma sensu wrzucać gier… niższe to Home Premium i Basic, one są kierowane do domów czyli wrzucą żeby można było sapera czy pasjansa sobie strzelić, w najwyższej jest bo musi być w niej wszystko…

Jeżeli chodzi o dysk to może http://hisector.pl/vmchk/Podzespoly-PC/Samsung-S2-Portable-25-320GB-5400-USB-czarny.html?