Jaki dysk?

mam pytanko , mam trupa ‘‘compaq’’ z klockiem pentium 400 ,i chciałbym włozyc do niego twardziela 40 GB , czy to na tym klocku ruszy ? słyszałem kiedyś że do 40 GB powinno chodzić? z góry dzięki. 8)

jaką masz płyte ? ale powinien ruszyć :wink:

płyta główna to COMPAQ DESKPRO EN SERIES .RZECZYWISTA CZESTOTLIWOŚĆ TAKTOWANIA 100MHZ EFEKTYCZNA 100 MHZ , PRZEPUSTOWOŚĆ 800MB/SEK , W NAZWIE PRODUCENTA JESZCZE WIDNIEJE HP Hewlett - Packard .

Z tego co mi wiadomo to COMPAQ to firma sładająca komputery zaś producentem płyty głównej jest Hewlett - Packard. Podaj jaki to model.

to co wykrywa mi AIDA COMPAQ DESKPRO EN SERIES , typ magistrali Intel GTL + , rzeczywisya czestotliwosc taktowania 100 MHZ, efektywna to 100MHZ, przepustowosc 800 MB/sek , nic wiecej nie wiem .

a moze sprobuj aktualizacji Biosu, w wielu przypadkach to daje pewnosć obdługi najnowsztch dysków( co najważniejsze największych)

A niby jak ma to zrobić jak nawet dokładnie nie zna modelu płyty głównej :? :? :?

chłopaki włozyłem 40GB , chodzi i nawet do tego dozuciłem 6GB i wsio działa . dzieki za pomoc ale apropo tego biosu to jeszcze bym podyskutował. :-o :-o :-o