Jaki e - czytnik wybrać?

Zaraz jak tylko pokazał się na naszym rynku Pyrus od razu go kupiłem i naprawdę nie narzekam. Bateria taka jak jest naładowana po wyciągnięciu z pudełka wystarczy na około 2 tygodnie i dopiero po rozładowaniu całkowitym podłączyłem swojego pod prąd. Sprawdź jeszcze jakie masz oprogramowanie, bo na stronie Trekstora jest dostępna wersja 1.0.40, poprawiająca jakieś drobne bugi w oprogramowaniu i zarządzaniu energią. Tak samo jak Ty szukałem swojego pierwszego ereadera i zadowolony jestem z zakupu Pyrusa.

Hmm… czyli to z tej strony http://www.trekstor.de/product-support/ … #Downloads - ale które z tych opcji ściągnać i w jaki sposób to zainstalować do Trekstora? Ja mam wersje 1.0.39.

Ściągasz Firmware-Update , podłanczasz Pyrusa pod komputer i odpalasz program do aktualizacji. Dociągnie on paczkę źródłową, zrobi backup całego czytnika, doinstaluje sterowniki do Pyrusa, a na sam koniec zainstaluje aktualizacje na czytniku. Cala operacja zajmie jakieś 15-20 minut, może nawet mniej.

Hej,

ja korzystam z amazon kindle i jestem naprawdę zadowolony, z tego co wiem to są coraz nowsze i lepsze kindle, ja mam akurat ten niedotykowy z internetem 3G - polecam, gdybyś chciał zamawiać, to chyba najpiej ze strony amazona (patrz na promocje), ja akurat kupiłem taniej na amazonie niż na allegro, bo trafiłem na promocję, :lol: