Jaki ekwipunek lepszy.morrowind


(Kubametryka4444) #1

Co lepsze, bo sam już nie wiem.Ebonowa zbroja czy norska z wyspy solshteim, bo tam ją znalazłem.A może ktoś wie gdzie znaleźć daedryczne rzeczy.Z góry dzięki za pomoc.


(Matijanczak) #2

Dawno nie grałem w Morrowinda, ale osobiście polecam Ci "Smoczy Kirys" czy jakoś tak. Zdobędziesz go gdy obejmiesz dowództwo nad Legionem Cesarskim i pokonasz ich szefa na arenie w Vivek.


(Kubametryka4444) #3

Ale mam strasznie daleko, a na razie mam do wyboru zbroje ebonową lub norską.

-- Dodane 11.01.2009 (N) 14:55 --

to jaki wybrać ebon czy norski?


(Luphis) #4

Ebon jest dużo cięższy. Za to nadrabia obroną. Porównanie zbroi masz na stronie : Adamantytowa Wieża . Ja polecam Ebon jeżeli możesz dużo unieść.


#5

Przenoszę.


(RyleC) #6

porównaj pancerz pod względem odporności. ewentualnie zwróć faktycznie uwagę na obciążenie- na ile pancerz nie przeszkadza w zbieraniu trofeów z poległych przeciwników. skoro to początek gry to kasa się przydaje.


(Adamen26) #7

wtedy otrzymasz kirys bogów. Smoczy kirys jest gdzies w podwodnych jaskiniach blisko ebonheart w szafie z zamkiem 100. Daedryczna zbroja znajdziesz po czesci na plantacji dren z wyskoim levelem w roznych ruinach a jak chcesz cala to jest taki specjalny kod na przywolanie lorda cluttermonkey player->PlaceAtPC"Lord Cluttermonkey", 1, 15, 1 tyle ze jest on dosc silny no a jak masz juz dalsza czesc fabuly to idz i zabij tel fyra.

Pozdrawiam