Jaki fajny telefon można wybrać w mix orange lub abonament?

Witam chce sobie wziąść jakiś telefon w orange mix lub abonament 39 zł miesięcznie tylko nie wiem jakie myślę o samsungu monte co wy na to a może co innego

Człowieku, uciekaj z orange! Ja żałuję, że odszedłem z plusa do orange. Tam się można popłakać. Nie dość, że oferta tragiczna to jeszcze telefony do dupy. A jak chcesz coś dobrego to musisz wydać majątek. Wracając do usług, to co z tego, że zaoferują ci pakiety minut, smsów itd. jak to wszystko jest tylko i wyłącznie do Orange. Kto jest w orange? Właśnie. Moich kolegów z orange mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym ostatnio byłem w salonie pytać się o nową umowę. Postawiłem konsultanta w trudnej sytuacji mówiąc, że u konkurencji jest lepiej i niestety, ale będziemy musieli przerwać dalsza współpracę. Pracownik zapytał: “Czy at nowa sieć to Play?” Ja potwierdziłem. A on na to wzruszył ramionami i powiedział, że nic więcej nie może mi zaoferować. Z tego wynika, że orange już się chyba pogodziło z tym, że to co oferują, to sodoma i gomora.

Wiesz, nie wiem jak jest u ciebie i co ty sądzisz o orange, ale to co napisałem wyżej, to tylko moja mam nadzieje dobra rada.

Przekonamy się za dwa lub trzy lata gdy będzie można mówić o równym traktowaniu wszystkich sieci bo jak narazie play jedzie tylko na tym że korzysta z przywilejów które posiada. Wiele usług (np. internet) które są taniej są tylko w zasięgu play czyli czymś co w większości kraju nie istnieje. Wszystko zależy co kto komu odpowiada. Kontakty w moim telefonie to głównie orange dlatego prezenty w postaci rozmów do play średnio jest potrzebny.

polecam serwis pogrosiku.eu dzisiaj iphone poszedł za 10zł na aukcji! !!