Jaki firewall do Kasperskiego?

Witam.

Przymierzam się do zmiany oprogramowania antywirusowego. Obecnie mam NODa32 oraz Sygate Firewall Personal. Zamierzam zmienić na Kaspersky Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 6.0, tylko nie wiem jakiego firewalla do niego zainstalować, żeby się nie gryzły. Poradźcie coś :slight_smile:

Tak btw. czy Sygate dobry w połączeniu z NODem?:>

Pozdro :wink:

najlepiej, jeśli chcesz mieć Kasperskiego i firewall, to skorzystaj pakietu Kaspersky Internet Security. Pakiet oprócz standardowego programu AV zawiera firewall, antyphishing, antyspyware, antyspam. różnica w cenie, między AV a IS to kilkanaście złotych.

I wtedy już bez dodatkowego firewalla? :> Tylko ten pakiecik i wszystko śmigać będzie?

Dokładnie, najlepsza opcja, chyba że chcesz kupić Personal PRO i Kasperky Anti Hackeralbo coś innego, ale to teraz przepłacisz, to najlepiej zrób jak napisał grzegorzch i kup cały pakiet. Pozdrawiam

jak pisałem wyżej pakiet Kaspersky Internet Security 6.0 zawiera już firewall i to całkiem dobry. a patrz jaka jest cena tego pakietu

no i nie wchodzi w rachubę konflikt antyvira z firewallem ponieważ są w pakiecie i od jednego producenta

http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogramow … _home.aspx

akurat jest promocja

ale przecież Kaspersky Internet Security 6.0 zawiera już firewall Kasperky Anti Hacker :slight_smile:

Wiem, ale po co ma kupywać kaspra Personal Pro i później firewalla to lepiej pakiet KIS tak jak napisałeś, troche źle napisałem

Według mnie ten Anty Hacker z Kasperskyego nie jest najlepszy. Ja bym polecał Kerio.

To w rankingach można sprawdzić i sobie uzna co najlepsze

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 23:40

Każdy swoje chwali

http://www.matousec.com/projects/window … s.php#fire

i ranking sie znajdzie… bedziecie zaskoczeni ze comodo to najlepszy firewall i do tego jest daromowy… eee… tsssss… :smiley:

Zapora w KIS może i dobra ale trudna do konfiguracji. nadwrażliwa.

Jeszcze jedno pytanie. Czy KIS nie będzie mi zamulać kompa? Posiadam: Semprona 2600+, 512 RAM DDR.

A do NODa co moglibyście polecić? Bo chcę koledze zainstalować na słabszym sprzęcie, tak żeby nie mulił mu komp.

Pozdro :wink:

zanim kupiłem KIS to przetestowałem kilka pakietów IS.

Kaspersky jest jednym z najmniej zamulających programów AV. zresztą również NOD takim programem jest, tyle że to nie pakiet IS a tylko sam AV. Zresztą cena NODa jest wyższa niż KIS

nie będzie ja mam 256 RAM procka 2.66 i wszystko śmiga jak należy nic nie zamula.Polecam.A jeszcze możesz sam sprawdzić ściągając wersje trial :!:

KIS nie zamula nawet przy słabszym sprzęcie niż twój, no chyba przy skanowaniu.Wgraj sobie triala http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1664&t=86 i będziesz pewny.

Microsoft Windows 98 SE / NT Workstation 4.0 / 2000 Professional

* Microsoft Windows 98 Wydanie drugie

* Microsoft Windows NT Workstation 4.0 (Service Pack 6a)

* Microsoft Windows 2000 Professional (Service Pack 2 lub nowszy)

* Microsoft Internet Explorer 5.5 lub nowszy (do pobierania z Internetu uaktualnień sygnatur zagrożeń i modułów programu)

* CD-ROM (do instalacji produktu)

* Połączenie z Internetem (do aktywacji produktu)

* Intel Pentium 133 MHz lub nowszy dla Windows 98 / NT

* 64 MB pamięci RAM

* 50 MB wolnego miejsca na dysku

Microsoft Windows ME

* Microsoft Internet Explorer 5.5 lub nowszy (do pobierania z Internetu uaktualnień sygnatur zagrożeń i modułów programu)

* CD-ROM (do instalacji produktu)

* Połączenie z Internetem (do aktywacji produktu)

* Intel Pentium 150 MHZ lub nowszy

* 64 MB pamięci RAM

* 50 MB wolnego miejsca na dysku

Microsoft Windows XP Home Edition / XP Professional

* Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 1 lub nowszy)

* Microsoft Internet Explorer 5.5 lub nowszy (do pobierania z Internetu uaktualnień sygnatur zagrożeń i modułów programu)

* CD-ROM (do instalacji produktu)

* Połączenie z Internetem (do aktywacji produktu)

* Intel Pentium 300 MHz lub nowszy

* 128 MB pamięci RAM

* 50 MB wolnego miejsca na dysku

Dzięki za pomoc :wink: Ściągam triala :slight_smile:

Pozdro, Mav :wink:

SeBoLaS ty na poważnie bierżesz wymagania które podaje producent? Według producenta pandy titanium 2005/6 , minimalne wymagania dla niej to intel pentium 300 , 128 ram, i co będzie działać ?

działać pewnie będzie, ale … czy da się pracować efektywnie na takiej konfiguracji :slight_smile: np bez robienia sobie przerw na kawę podczas uruchamiania np GG :wink: