Jaki firewall na win8 x64?

Cześć. Jaki polecicie firewall na win8x64? Od razu napisze, że Comodo ma u mnie problemy ze zgodnością.

Comodo ma już swój pakiet na 8-kę, więc myślę że to dość rozsądne, darmowe wyjście. Osobiście polecam całe Comodo Internet Security.

http://antivirus.comodo.com/windows-8/

Wbudowany firewall systemowy średniej jakości , Windows Defender ( na Windows 8 na silniku MSE) - średniej jakości, dla ogarniętych wystarczające , jeśli jednak nie, najlepiej cały pakiet internet security zainstalować - Norton Internet Security 2013 , lekki i bezobsługowy.

Z Comodo miałem problemy , antywirus na Windows 8 nie chciał się zainstalować , może to już naprawili. :smiley:

Polecam Ci Comodo Internet Security, ma dobry firewall.

Online Armor.

Wystarczy własny mózg :slight_smile: Ostatnie 2 lata praktycznie non-stop miałem na “siódemce” zainstalowanego jedynie darmowego Avasta, a firewalla używałem systemowego. Ponadto w Firefoksie zainstalowany AdBlock i WoT. Przez całe te 2 lata nie miałem ani jednego wirusa w systemie, ani razu nikt mi się nie włamał. Ostatnio zrobiłem format, ale nie z powodu wirusa, a z takiego, że migrowałem na Windows 8. Tutaj podobnie, na razie Panda Cloud, bo Avast sypie BSODami, ale reszta tak samo, tj. firewall systemowy, AdBlock, WoT. I nie mam zamiaru nic więcej instalować. Jeśli mamy jako takie doświadczenie, spokojnie obejdzie się bez specjalistycznego FW.