Jaki firewall?

A może masz tylko ten twój wspaniały avast! nie znalazł wirusów…

zeskanuj sobie innym Antywirem, może zmienisz zdanie… :wink:

Avast! strasznie muli komputer i słaby monitor…

dobra ja już sie nie odzywam… :x za Avasta! masz u mnie czteropak ja bym nie był taki odważny… :lol:

No i tak trzymać, bierzcie przykład z kolegi… :lol:

nie tylko Norton jest na świecie… :twisted:

PZDR…

Autor pytania nie był zainteresowany Linuksem i tyle

Ja używam Outposta i uważam że jest on jednym z lepszych a może i najlepszych Firewalli

A co sądzicie o Norton Personal Firewall 2005? Czy ten komercyjny produkt przebija większość darmowych i płatnych? Prosiłbym o przedstawienie jego zalet, wad.

skuteczny firewall i porzadny serwis-zalety

cenka-wady :slight_smile:

Ja nie używam żadnego tylko dobrego atywira Ale dobry jest Norton Internet Security

uzywam Zone Alarm i jest dobrze, komputer sprawnie dzala :slight_smile:

Ja używam Norton personal firewall’a 2004 i jestem z niego baardzo zadowolony, blokuje mi wszystkie próby włamań i trojany płynące niczym rzeka z neta :smiley: (hehe aale ze mnie poeta :smiley: )

a jeśli jakiś wirus/tojan (niepotrzebne skreślić) się do mnie dostanie to też nie ma problemu - mam jeszcze norton anti virus 2004 :smiley:

pozdrawam.

Ja natomiast stawiam na Kaspersky Internet Security 2006(Prototype)

Link podany przez ciebie prowadzi do jakiegoś świeżego forum, gdzie nie ma nic i nikogo. Dziwnie “pachnie” mi to autoreklamą, wobec tego post z linkiem ląduje w koszu.

wedlug mnie dobrym firewallem jest Zone Alarm

1 - Bo taki był zamysł Autora :smiley:

2 - Topic ma charakter ogólny - widziałeś firewalla np. w Win 98 ?

PS.

Co ta wspólnego z tematem ?

Według mnie najlepszym firewallem jest Kerio, a po nim Zone Alarm. Polecam te programiki.

wlasnie mam pytanie czy lepiej miec np. kerio zone alarm czy np. syget personal czy pozosatc przy zaporze tej z systemu ?? bo nie wiem czy mam cos instalowac czy pozosatc pzry tej systemowej :smiley:

Ja jak narazie korzystam z Norton’owskiej a systemowa mam wylaczona.

Norton bardzo zaradnie daje rade wszelkiemu syfkowi z neta.

Polecam.

Wart kupna.

no tal ale ja nie mam kaski na to :frowning: wiec pozostaja mi tylko darmowe :frowning:

Z darmowych to pewnie najlepszym rozwiazanie bedzie:

-Kerio

-Zone Alarm

Propnuje wybrac cos z tych.

ja polecam kerio personal firewall,ewentualnie pozostaje firewall z dodatku sp2,albo jakiegoś antywira zainstalować z firewallem,np. Panda titanium 2005 ,używam jej i jestem zadowolony

Nie po to załączona została ankieta - należy wybierać z zaproponowanych.

To nie dział Na Luzie - ten OT też leci w kosmos

wg. mnie to brakuje jeszcze firewalla firmy Kaspersky. jak są płatne takie jak McAfee i Norton więc uważam żę Anti-hacker powinnien również być zamieszczony w głosowaniu :wink:

p.s oddałem głos na Kerio :d