Jaki firewall?

:shock: nie wiem czy wiesz ale on zostwia otwarte porty…choć większośc userów o tym nie wie pobierajac go natarczywie … niestety jest to najgorszy z istniejacych firewalli

co racja to racja :wink:

jeżeli masz dobre zdanie o tej aplikacji to zainstaluj ja ponownie

w tym przypadku się nie zgodze… już bardziej muli kompa firewall nortona

wg. mnie nie ma najlepszego firewalla. prym wioda sygate, kerio i outpust…

Najlepszy jest Sygate :wink: Sprawuje się super, już nieraz zablokowal “gości mojego komputera” Polecam go szczerze. Wygląd tez ma ładny :smiley:

Opinie bez podania motywacji, parametrów, wad i zalet kasacja (jest do tego ankieta w topicu).

Przetestowałem Zone i Kerio z czego Zone jest zdecydowanie nr 1 jeśli chodzi o bezpieczeństwo .

tylko zobacz ile RAM-u ci pożera (moim zdaniem Zone )

Kto by nie zapytał o Firewalla albo Antywirusa to wszędzie piszecie, że Panda Platinum to badziew :!:

U mnie Panda wykrywa wszystkie wirusy. Skanując skanerami on-line nie mam żadnych wirusów, a Mks-Vir wyrzuca mi potrzebne pliki.

Firewall też wykrywa włamania, ma fajny system uczenia się. Co od niego chcecie ??

Wiem, że są lepsze programy zabezpieczające, ale nie róbcie z Pandy takiego badziewia :!:

To bardzo dobry program :slight_smile:

Ale jest notorycznie kontynuowany. Poczytaj sobie.

Jako OT Kosz. :-x

nie ma najlepszego.I nigdy nie bedzie.Kazdy ma plusy i minusy.Najwazniejsza jest dobra konfiguracja firewalla i odrobina rozsadku przy smiganiu w necie.

A mi się wydaje, że one wszystkie są dobre gorzej jest nie mieć wogóle firewalla. Polecam Norton Internet Security 2005 koszt ok. 300zł. I wbrew ogólnie panującemu przekonaniu nie spowalnia bardziej systemu niż inne tego typu programy. pozdro

Ja mam SP2 gdzie jest firewall i nie mam żadnych problemów, a jeśli już z tych programów to polecam albo Nortona albo Kerio…

PZDR… :wink:

Kerio presonal firewall !!

Bo jest darmowy !!

Posłańca można ręcznie wyłączyć.

mam darmowego Avasta, czy warto mi instalować jakiegoś firewalla ? narazie wurusy mnie specjalnie nie dręczą (a przynajmniej ja tego aż tak nie odczuwam :shock: ) warto instaloqwać jakiegoś?///// :wink: jak warto to może polecicie jakiegoś darmowego ?? :lol: :lol:

Tylko tutaj masz 4 strony…

Główną funkcją firewalla nie jest blokowanie wirusów…

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zapora_sieciowa

Avas! to najgorszy antywir jakiego kiedykolwiek miałem, nie używam tego bo chce mieć dobry komputer… :wink:

Jak ktos sie zgadza niech potwierdzi… :wink: :wink:

Pozdr… :!:

to chyba masz lewego kompa stary od kąd mam avasta! nie mam problemu z virkami a co do zapory to Sygate

Ja aktualnie korzystam z zestawu firmy KasperskyLab

:arrow: Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.227

:arrow: Kaspersky Anti-Hacker 1.7.130.0

Lipna ta ankieta nie ma najlepszego firewalla… :frowning:

Najlepszego czyli którego?

Zauważ, że ankieta ma już trochę ponad rok :slight_smile:

Mówie o firewallach na IPtables nic innego nie mozna tak idealnie skonfigurowac… :smiley: