Jaki "flagowiec" z androidem wybrać?

Więc nadszedł czas wyboru nowego telefonu a że już od 3 lat nie śledzę co nowego w świecie androida… to potrzebna mi pomoc :wink: Do wyboru mam:

 

Sony - Z3 i Z3 Compact

Samsung - S5, S5 Mini, Alpha

LG - G3

HTC - One mini 2

 

Co do głównych wymagań… aktualizacja do Androida 5, dostępność i łatwość modyfikacji, dobry aparat i jakość wykonania, choć przyzwoity czas pracy na baterii i to chyba na tyle :slight_smile:

Witam!

 

Jeśli mam być szczery to z przedstawionych przez Ciebie zdecydowanie Xperia Z3 lub Z3 Dual jeśli używasz dwóch kart SIM. Bateria trzyma 2 dni bez problemu, jest bardzo dobrze wykonany, wodoszczelny, wygląda pięknie (kwestia gustu) i działa jeszcze piękniej. Ma dobry aparat, lada moment dostanie Androida 5.0.2

Nie wiem co rozumiesz przez łatwość modyfikacji, chodzi Ci o wykonanie root’a?

Dziękuje za odpowiedź :slight_smile: Tak dokładnie, chodzi o root.

No to nie będziesz miał problemu ze zrobieniem roota na Z3. W sieci jest pełno poradników i wideoporadników.

A wiecie,że Dual w Sony Z3 jest podrobione ? :wink: Nie jest to prawdziwy aktywny dual. Tak więc odradzam ponieważ cena telefonu z funkcją jest wysoka a nie oferuje nic dobrego.

Z tych wymienionych stawiałbym na Lg G3.

Zerknij sobie jeszcze na HTC M8:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/9868230

Obecnie w dobrej cenie a oferuje bardzo dobre wykonanie oraz niezłą jakość aparatu. 

W niczym to nie przeszkadza. Jeśli chcesz to obejść to wystarczy zrobić przekierowanie numeru. Teraz działa tak, że jak rozmawiasz przez jeden SIM, to ktoś dzwoniący na drugi otrzyma informację, że abonent jest poza zasięgiem lub ma wyłączony aparat. Jak zakończysz rozmowę to od razu masz informację, że ktoś dzwonił i jego numer. Dla mnie to rozwiązanie bardzo dobre. Co do ceny… 2090zł to nie jest wygórowana cena za smartfon premium z podwójnym slotem na kartę SIM.

Polecam LG G3 lub Z3 Compact