Jaki fon do 700zł?

(Mariusz 31 2007) #1

Bede kupował telefon zależy mi żeby robił dobre foty i miał dobry aparat prosze o rady bo wybór jest tak duży że sam nie sprostam :roll:

(Poniaatowski) #2

mariusz_31 , zero pojęcia. Sorki, ale muszę to napisać.

Jeśli chcesz aby robił dobre foty, to wiadomo, że aparat musi być gicio/ Więc nie wiem po co pisałeś ... i.... [-o<

http://www.allegro.pl/item374660725_now ... atis_.html

A tak na przyszłość, jak chcesz robić bardzo dobre foty i wyraźne to polecam coś takiego jak aparat cyforwy.

(Neon1992) #3

SE K800i

(Tliber) #4

Jak wyżej, robi świetne fotki (jak na komórkę oczywiście) :smiley:

http://www.allegro.pl/item373513081_now ... _1gb_.html

(Mariusz 31 2007) #5

wiem żę fon to nie aparat cyfrowy i wiem do czego służy cywrówka więc bez takich. Może i racja na co komu dobry aparat. A do muzyki to jaki dodam że teraz ma k550i i troche cichy jest :frowning:

(Neon1992) #6

Moim zdaniem SE K550i to porażka, ciocia ma oddawała już na gwarancję, kumpel ma taki sam telefon oddałby na gwarancje gdyby ją miał a tak to ja mu musiałem robić (udało się). Jednym słowem - lipa. Nie polecam.

(Poniaatowski) #7

Neon1992 , lipa to Ty... Jeśli ktoś nie szanuje telefonu to są tego skutki... Moejemu tacie ani raz nie spadł przez rok i dalej działa... Więc sorki, takie bajki to nie puszczaj na antenie, ok?

mariusz_31 , jak Ci za cicho, kup najtańszą markową MP3 za 89 zł, creative zen stone. I będziesz miał głośno.

A ten k800 to co chwile będziesz latał do serwisu, bo w SE joye lubią się psuć :twisted:

(Neon1992) #8

Ja K800i mam już 7miesięcy i ani razu nie miałem problemu z nim.

W dniu 04.06.2008 , o godzinie 0:36 został dopisany post przez Neon1992

Jeszcze co do K550i akurat tamte telefony nie leżały na ziemi, nikomu nie spadły po prostu się soft często w nich sypie i obudowa niedopasowana tak mi się wydaje jakoś tak dziwnie trzeszczy. To moje odczucia na temat SE K550i.

(Mariusz 31 2007) #9

niewiem co wy tak na ten k800 się uparliście a bym go za hu.a nie kupił. A co sądzicie o LG i Samsungach?

(Opapopa) #10

Paracik to ja cie przepraszam że to pisze ale żal mi się Ciebie robi jak to czytam...

K550i:

K800i:

(klopas) #11

http://allegro.pl/item386173166_nokia_n ... ropy_.html

nic lepszego nie ma a k800i to szajs... n95 ma 5mpx a k800i tylko 3.2mpx...

(Mariusz 31 2007) #12

ten temat jest już nieważny bo już od tyg mam LG KU990 i jestem szczęśliwym posiadaczem. Super telefonik polecam :smiley:

(Ziomek Zemsty) #13

Lol? Nie lepiej kupić dwie rzeczy oddzielnie, niż potem narzekać.

..........................................................................................................................................................

PS. Ja mam SE K810i. Dziś za około 700 zł i w tym wypadku nie zgodzę się z tym, co wyżej napisałem. Aparat jest super, tylko przy większych zbliżeniach kiepsko, no i lampa błyskowa; na otwartym terenie w nocy nie ma szans na zrobienie zdjęcia. Ale od tego są w końcu aparaty. Nie narzekajmy.

(klopas) #14

n93 ma zoom optyczny i w nim gdy przybliżysz nie tracisz jakości jak we wszystkich innych telefonach...

można go dostać od 500zł... bardzo dobry fon...

(Ziomek Zemsty) #15

Przecież już mówiłem, że się tnie ta nokia, a co do zomu, to tylko 3* w SE K810i jest 16* cyfrowy-> to przybliża, ale 3* optyczny-> poza jakością, to sama cienizna.

(klopas) #16

ty chyba nie wiesz co piszesz... ja w 3650 mam zoom 23x bo wgrałem program no i co? zdjęcia wychodzą bardzo słabo...

choć nigdy nie korzystam z zoomu cyfrowego... bo tylko pogarsza fotki...

jeśli jesteś dzieckiem neo i nie wiesz jak się posługiwać symbianem to będzie się cieła...

poza jakością... przecież jakość jest najważniejsza! #-o

wolałbym mieć zoom optyczny x3 niż cyfrowy x100...

(Opapopa) #17

Zoom cyfrowy jest powiększeniem zdjęcia które możesz wykownać na komputerze....

Zoom optyczny jest przebliżeniem do danego obiektu który nie psuję jakości zdjęcia...

Czy jakoś tak :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: