Jaki fon do 700zł?

Bede kupował telefon zależy mi żeby robił dobre foty i miał dobry aparat prosze o rady bo wybór jest tak duży że sam nie sprostam :roll:

mariusz_31 , zero pojęcia. Sorki, ale muszę to napisać.

Jeśli chcesz aby robił dobre foty, to wiadomo, że aparat musi być gicio/ Więc nie wiem po co pisałeś … i… ![-o<

http://www.allegro.pl/item374660725_now … atis_.html

A tak na przyszłość, jak chcesz robić bardzo dobre foty i wyraźne to polecam coś takiego jak aparat cyforwy.

SE K800i

Jak wyżej, robi świetne fotki (jak na komórkę oczywiście) :smiley:

http://www.allegro.pl/item373513081_now … _1gb_.html

wiem żę fon to nie aparat cyfrowy i wiem do czego służy cywrówka więc bez takich. Może i racja na co komu dobry aparat. A do muzyki to jaki dodam że teraz ma k550i i troche cichy jest :frowning:

Moim zdaniem SE K550i to porażka, ciocia ma oddawała już na gwarancję, kumpel ma taki sam telefon oddałby na gwarancje gdyby ją miał a tak to ja mu musiałem robić (udało się). Jednym słowem - lipa. Nie polecam.

Neon1992 , lipa to Ty… Jeśli ktoś nie szanuje telefonu to są tego skutki… Moejemu tacie ani raz nie spadł przez rok i dalej działa… Więc sorki, takie bajki to nie puszczaj na antenie, ok?

mariusz_31 , jak Ci za cicho, kup najtańszą markową MP3 za 89 zł, creative zen stone. I będziesz miał głośno.

A ten k800 to co chwile będziesz latał do serwisu, bo w SE joye lubią się psuć :twisted:

Ja K800i mam już 7miesięcy i ani razu nie miałem problemu z nim.

W dniu 04.06.2008 , o godzinie 0:36 został dopisany post przez Neon1992

Jeszcze co do K550i akurat tamte telefony nie leżały na ziemi, nikomu nie spadły po prostu się soft często w nich sypie i obudowa niedopasowana tak mi się wydaje jakoś tak dziwnie trzeszczy. To moje odczucia na temat SE K550i.

niewiem co wy tak na ten k800 się uparliście a bym go za hu.a nie kupił. A co sądzicie o LG i Samsungach?

Paracik to ja cie przepraszam że to pisze ale żal mi się Ciebie robi jak to czytam…

K550i:

K800i:

http://allegro.pl/item386173166_nokia_n … ropy_.html

nic lepszego nie ma a k800i to szajs… n95 ma 5mpx a k800i tylko 3.2mpx…

ten temat jest już nieważny bo już od tyg mam LG KU990 i jestem szczęśliwym posiadaczem. Super telefonik polecam :smiley:

Lol? Nie lepiej kupić dwie rzeczy oddzielnie, niż potem narzekać.

PS. Ja mam SE K810i. Dziś za około 700 zł i w tym wypadku nie zgodzę się z tym, co wyżej napisałem. Aparat jest super, tylko przy większych zbliżeniach kiepsko, no i lampa błyskowa; na otwartym terenie w nocy nie ma szans na zrobienie zdjęcia. Ale od tego są w końcu aparaty. Nie narzekajmy.

n93 ma zoom optyczny i w nim gdy przybliżysz nie tracisz jakości jak we wszystkich innych telefonach…

można go dostać od 500zł… bardzo dobry fon…

Przecież już mówiłem, że się tnie ta nokia, a co do zomu, to tylko 3* w SE K810i jest 16* cyfrowy-> to przybliża, ale 3* optyczny-> poza jakością, to sama cienizna.

ty chyba nie wiesz co piszesz… ja w 3650 mam zoom 23x bo wgrałem program no i co? zdjęcia wychodzą bardzo słabo…

choć nigdy nie korzystam z zoomu cyfrowego… bo tylko pogarsza fotki…

jeśli jesteś dzieckiem neo i nie wiesz jak się posługiwać symbianem to będzie się cieła…

poza jakością… przecież jakość jest najważniejsza! #-o

wolałbym mieć zoom optyczny x3 niż cyfrowy x100…

Zoom cyfrowy jest powiększeniem zdjęcia które możesz wykownać na komputerze…

Zoom optyczny jest przebliżeniem do danego obiektu który nie psuję jakości zdjęcia…

Czy jakoś tak :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: