Jaki fon Wybrac SonyEricsson K750i Czy W800i

Jedyna różnica między tymi dwoma telefonami to właśnie software (w800 posiada walkman’a ale nie posiada menu czynności z k750) i obudowa.

przesadzone porównania, obydwa są średnie, lepiej dołożyć i wziąść W850, albo W810 lub W950.

W przypadku W800i będzie to jedzenie pyszne i w pięknym opakowaniu. :slight_smile:

K750i to złom - nie zgodzę się, jest to dobry telefon. Co do posiadania u większej grupy społecznej - tutaj jednak masz racę.

IMHO słuchawki są b. dobrej jakości. :wink:

Tylko jedno pytanie - po co takie kombinacje? Jaka tu opłacalność? Zapewniam Cię, że wgranie softa, kupno karty itd. do K750i drożej wyniesie niż kupno W800i.

Ale za to masz NOWY telefon i satysfakcje…

Lepeij wźiąść nowego k750i - kupic karte 1GB bądź 2GB, sluchawki zmienic na EP-630 lub jakieś senki i samemu zmeinic softa na ten z w800i - to najlepsze rozwiazanie.

A obudowe zmiensz jak Ci sie ta uszkodzi lub znudzi…

A co napisałem kilka postów wyżej? :mrgreen:

color=darkblue] Złączono Posta : 20.06.2007 (Sro) 15:27

“Dobre fotki w nocy” – To niemożliwe więc tym sie nie sugeruj. Poza tym oba te telefony mają te same lampy i aparaty więc który nie wybierzesz oba robią takie same zdjęcia.

K750i vs W800i - Bierz K750i bo to to samo tylko w innej obudowie i dużo droższy W800i (nie patrz na to, że to walkman bo odtwarza więcej formatów muzyki itp i tak nie używa sie na co dzień tego mp3 ewentualnie wma i chyba nic więcej.

Jedyny minus K750i to joistik który Ci się szybko rozwali ale da się naprawić…

Bateria i odtwarzacz idealne po co lepszy odtwarzacz z W800i jak K750i ma dźwięk marzenie.

Walkmany mają jedynie inne słuchawki do mp3 fajniejsze ale to da się dokupić.

Jedynym plusem W800i jest wygląda… chociaż K750i jest równie piękny.

Jak kto woli… Walkman… jak dla mnie to jest tylko szpan i naciąganie na pieniądze bo to to samo co i K750i w innej obudowie + małe pierdoły. To telefon dla tych co muszą chodzić po ulicy z telefonem ręku i szpanować patrzcie mam Walkmana oo szpan a dla osoby, której zależy na funkcjonalności i jakości dźwięku i wykonania K750i wystarczy. Ewentualnie napisz sobie na nim WALKMAN i już masz szpanerski telefon. Po co przepłacać?

Ale i tak polecam Nokie. kup 5700 i będziesz zadowolony. :slight_smile:

Pozdrawiam

A co nie możesz już nim przyszpanować na ulicy? Jeśli Ci telefon potrzeby tylko po to i sugerujesz się wyglądem i “możliwością szpanu” to lepiej się nie wypowiadaj.

jesteś chory człowieku, chodzi mi o to, że lepiej kupić coś nowszego, bardziej dopracowanego, z większymi mozliwościami. Czasy się zmieniają, po co się cofać! Telefonem zaszpanować? Widzę, że z dzieckiem mam do czynienia! bo nie wiem jak można telefonem szpanować. rozumiem nową furą, ale telefonem. pozdrawiam.

A może SONY ERICSSON K550i lub droższy ale z seri W ->W610i?? :slight_smile:

k550i http://www.poltim.istore.pl/sklep,2081, … 821,0.html

w610i http://www.poltim.istore.pl/sklep,2081, … 673,0.html

Są to telefony nowe, w miarę świerze na naszym rynku. Zgrabniejsze od poprzedników, szczególnie jesli chodzi o grupość. Na pierwszy żut oka kontrowersyjna może okazać się klawiatura ale jest bardzo wygodna i szybciutko sie na niej pisze. Menu odświeżone i bardzo przydatna funkcja TrackID o której możecie poczytaj na stronie SE.

Raraavis a ty odśwież swój słownik poprawnej polszczyzny

. Poza tym tu piszemy o K750i oraz W800i

Chory to możesz być ty… po co sie cofać? Gdzie? Czego nie ma K750i? Bateria - jeden z lepszych telefnów, aparat - jedynie 3,2mpx czy 5 ale to inna klasa telefonów i inne ceny, Wi-fi? W tej klasie telefony nie mają wi-fi, a może nowoczesny jest telefon z UMTS itp? Tego sie nie wykorzystuje. Poza tym temat jest o telefonach (W800i, K750i) które mają to samo to z jakimi ty mi tu nowościami wychodzisz? Za 5 lat może będą lepsze a narazie K750i należy do nowoczesnych telefonów ma wszystko co potrzebne. Dziecko…

Kto jest bez winny niech kamieniem rzuci… znalazł się taki co błędów niepopełnił nigdy! :x

Podałem telefoniki, które są następcami leciwych już k750 i w800…

I jak byś tak uważnie czytał to nie tylko ja podałem alternatywne modele telefonów niż te co są w temacie…

tom4444444tom -->A Twój słownik też radziłbym poprawić … “ciulu”

w800 :mrgreen: ma lepszy odtwarzacz muzyki

Dzieciaczku czytaj ze zrozumieniem, uczyli w podstawówce, ale zapewne nigdy cie tam nie było:) Mówiłem, że k750 to stary telefon, który teraz wszyscy mają i jest strasznie nudny, w800 to przynajmniej nowszy telefon za tą samą kase i ma lepsze wyposarzenie. Ogólnie i tak nie kupiłbym ani jednego ani drugiego bo jak dla mnie tym telefonom brakuje czegoś. Polecam W950!

OMG. Kto tu jest chory?? Nigdy nie za taką samą kasę ciulu. Widac kto nie skończył podstawówki bo nawet pisać nie umiesz “wyposarzenie” buhahah CO ma niby lepszego?? Powiedz co?? Wgrasz se softa do k750i i masz to samo ale bez wgrywania tez to samo xP A po co Ci takie opcje?? W950i. Gienialny telefon nie ma bata :smiley: Nie ma kart pamięci, ale te 4gb w fonie ma wbudowanej. Aparatu tez nie ma. Ekran dotykowy ;/ największy syf jaki może być. Wygląd daremny. Ja bym tego fona nawet za darmo nie chciał. K750i jest spoko i ma dużo bajerów i nie jest przestarzały.

Karta 512MB, wysokiej jakości słuchawki.

Po co??

To jest telefon muzyczny a nie zabawka dal gimnazjalisty albo innego głupka

Najlepszy sposób obsługi smartfona (pewnie nie wiesz nawet co to jest)

Mi się podoba

Bez komentarza…

k750 i przerobić na w800i + inne dodatki, bedzie taniej - jak cos to pw

512MB to bardzo dużo ;/ po co taka mała pamięć?? OK słuchawki

Po to żeby mieć więcej pamięci, bezproblemowo przesyłać dane telefon komputer poprzez włożenie karty pamięci

Teraz telefon bez aparatu ;/ Ehhh

No wiem, ale chodzi mi o funkcjonalność. Normalny telefon wyciągasz i już jest gotowy, a tam musisz kombinować uważać i taki ekran dotykowy jezeli go dużo używasz nieźle potem jest porysowany i nic nie widać

A mi nie. Szeroki i z boku te guziki ehh

A może nie ma bajerów?? Jakie bajery ma ten twój se a jakich nie ma k750i??

Weź pod uwagę że K750i ma 64MB

Zdziwił byś się…

Symbian, 3G, akcelerator 3D, 4GB pamięci…

No ma 64 ale te 512 to jest mało i lepiej kupić z mniejsza kartą pamięci i wtedy kupić sobie większą. Tak w szufladzie leży 64MB, a tak leżało by 512 i troche szkoda by było tego nie wykorzystać.

Tu akurat z tym że się rysuje mam rację bo widziałem na własne oczy inne telefony z ekranem dotykowym gdzie były nieźle porychane.

Symbian no to plus ale często się wiesza, 3G i jak chcesz to wykorzystać?? akcelerator 3D i niby przy wypełnionej pamięci nie będzie Ci się podcinac ta grafika?? Nie chce mi się wierzyć. Pamięć to niby plus ale karte pamięci 4gb tez możesz kupić