Jaki fon Wybrac SonyEricsson K750i Czy W800i

Witam otóż chce sprzedac swojego sonyericsson Z530i z kartą 512 mb ładowarka itp. I chce kupic jeden z tych 2 fonów oczywiście z dopłata czyli gdzies tak ok.500 zł a może jakas nokie ?? chodzi mi żeby miała

  • dobry aparat szczegolnie dobre fotki w nocy ( ale nie koniecznie )

-Odtwarzacz mp3

-Irda i Bluteooh

-Dośc dobrze trzymająca bateria

Aha i telefony z klapka nie wchodzą w gre.Więc co polecicie :slight_smile: Pozdrawiam

Ja bym brał tego W800i.

Witam.

W sumie te 2 fony sie między sobą mało róźnią. W800i będzie odtwarzał muzyke lepiej lecz będzie troche droższy. Reszta to jest kwestia wgranego softu. Ja miałem wziąść K800i, lecz po głębszym zastanowieniu zdecydowałem się na K750i i chyba nie żałuje. Aparat jest dobry, chociaż na zdjęciach nocnych widać szumy:/ . MP3 odtwarza nawet ładnie, irda i bluetooth bez zarzutu i bateria też dość dobrze trzyma. Przy normalnym użytkowaniu myślę, że z tydzień wytrzyma. Jak często się używa aparatu i mp3 to jakieś 3-4 dni. Jak siedzisz bezprzerwy w internecie przez ten fon to może paść nawet w 1 dzień. Jeśli Ci nie zależy na jakości dźwieku lecz na telefonie to weź K750i :slight_smile:

Z nokii to nic nie polece, chociaz miałem ich sporo, ale nokia mi się naraziła :wink: Ale możesz spojrzeć na 6151, ale aparat ma gorszy.

Może popatrz za w810i? Ale jak chcesz między tymi dwoma to ja bym wziął w800i

MIędzy k750i a w800i różnica jest niewielka bo nawet do k750i można wgrać soft od w800i ale w800i trochę lepiej wygląda i prawdopodobnie ma lepsze głośniki więc proponuję ten właśnie model.

Przede wszystkim wszystkie telefony Sony Ericsson serii W mają funkcję Walkmana mp3. :slight_smile:

lepiej sobie weź w950:)

No nie wytrzymam… k750i, d750i, w800i to sa te same telefony tylko, ze w innej obudowie i z innym oprogramowaniem!

Dobrze wiem, bo mialem dlugo k750i, robilem z nim wiele rzeczy. Rozbierałem go na czesci pierwsze etc…

Wszystkie czesci w tych telefonach sa te same, prosze nie gadac bzdur, ze w800 ma lepszy glosnik. Sry za wypowiedzenie ale gowno prawda, wystarczy wrzucic sterowniki dzwieku np. od w810i do tego k750 i telefon gra lepiej od w800.

Ja teraz obecnie nie mam telefonu, ale po dlugim namysle, doszedlem do wniosku ze nie warto pakować kupe kasy w super extra telefon. Chcialem wziasc k800, ale jednak zrezygnowałem. Dlaczego?

Cena, bagatela 850zł… przesada, za 450zł mam k750i ktory tez ma swietny aparat, reszte bajerow typu blutacz, irde i inne bzdety, miedzy tymi 2 telefonami jest mala roznica (wyswietlacz, i o 1mpx wiecej ma k800), i moim zdaniem nie warto doplacac 4 stowek za takie szczegoly.

Jedni powiedza łoo 3mpx to wielka roznica, moze i tak, ale co ci potym z e zdjecie ktore zrobisz bedzie troszeczke wieksze. Jakoscia zdjęć az tak duzo nie odbiega ten k750i, dlatego sądze ze ten telefon to najlepszy wybór. A za reszte kasy, która mi zostanie kupie sobie dobbryy zapas wywaru z chmielu :wink: Pozdrawiam!

K750i :lol:

w800i ma porządkowanie playlisty a k750i nie ma

Zdecydowanie W800i. Ma odtwarzać Walkman, dobre słuchawki, kartę 512 MB w zestawie no i wygląda ciekawiej od K750i (moim zdaniem). Posiadam W800i i polecam. :wink:

w800 jest 100x ładniejszy od k750 :slight_smile:

klopas i Rules kupisz niesmaczne jedzenie w pięknym opakowaniu czy pyszne w torebce foliowej??

przeciesz w800i jest ładniejszy i ma więcej funkcji czyli kupie dobre jedzenie w pięknym opakowaniu :smiley:

Ja również wziąłbym w800i bo ten telefonik jest ładniejszy z wyglądu i więcej funkcjii ma,seria Walkman przypadła mi do gustu sam sobie niedługo chce sprawić w810i.

Również bym wybrał W800. Przedewszystkim jest nowszy, ładniejszy, lepiej wyposarzony! Dla mnie k750i to już przestarzały złom, którego wszyscy mają i nie wzbudza już ciekawości. Zdecydowanie W800i, albo W950i jeśli nie potrzebujesz aparatu.

K750i (oraz d750i) i w800i to te same dwa telefony tylko w innym opkaowaniu - hardwarowa niczym sie nie różnią.

Różnią sie obudową (zresztą ktorą mozna samemu zmienić) i softem.

Do k750i wgrasz soft z w800i i juz masz to smao, obudowe mozesz zmienic a nie musisz.

Do w800i dają tylko lepsze słuchawki (ktore i tak są wg. mnie marne jakosciowo) oraz karte 512 (do k750i karte dają 64) - gdzie i tak sie nie oplaca brac 512 bo lepiej kupic k750i z karta 64 i odrazu osobno dopkupic 1GB bądź 2GB.

Wg. mnie lepiej wźiąść k750i - bardziej sie opłaca

Bardziej opłaca się kupić nowego K750i i za darmo w domu zmienić sobie softa na tego z W800i, kupić większa kartę pamięci i słuchawki i obudowe. A dlatego, że W800 już dawno nie produkują i wszystkie W800 na allegro i komisach to starocie ze zjechanymi dżojstikami. Chyba zawsze warto miec nowy telefon…

Dla tych ciulów co nie wierzą że te telefony mają te same funkcjeLink na stronę SE(od razu pojawi się porównanie)

W800i ma tryb samolotowy! Tak więc nie mają tych samych funkcji :mrgreen: ciulu! !!