Jaki fon wybrać?

Hej mam dylemant jaki telefon kupić przedłużyłam umowe z orange na rok (bez telefonu )więc podejrzewam że za rok bedę miała nowy, ale póki co musze coś wybrać

W telefonie musze mieć:

  • aparat (obecnie mam sagema myx6-2 robi rewelacyjne zdięcia jak na telefon i jak na sagema)

-radio mp3

-w miarę przejrzyste menu

  • jakiś fajny wygląd

W oko wpadło mi pare telefonów który wybrać?

SE k800i

Samsung d900

Samsung u600

Nokia N73

Słyszałam ze samsungi strasznie szybko sie rozładowują a Nokia N73 to nic rewelacyjnego co wy na to

nokia n73. z podanych telefonów wybrałbym jego. to kombajn multimedialny ze świetnym aparatem, symbianem, ogromnym wyświetlaczem

ale ma słabszą baterie od se

coś za coś. jak będziemy zwracać uwagę na baterie to proponuje wziąć 6310i. bateria trzyma 11 dni i dlatego telefon, który nie ma kolorowego wyświetlacza potrafi kosztować nawet 700-800 złotych

Ja polecam SE k800i. Aparat 3,2 Mpix, super dźwięk, długi czas baterii.

bierz k800i i sie nawet nie zastanawiaj :smiley:

Co racja, to racja :mrgreen: A ten aparat… mmm…

Co to jest fon ??

Nazwij temat konkretnie.

bierz n73, k800 to podrasowana k750, nic specjalnego.

To nie bateria jest słabsza tylko n73 jest mniej energooszczędny, chociaż w praktyce i tak wyjdzie na to samo :slight_smile:

a może d900??

NOKIA 5200

brocha nie zły żartowmiś z ciebie, hehe

Aparat w tym telefonie jest doskonały jak na telefon, to właściwie stary aparat Sony CyberShot wbudowany w tel. Zdjęcia wychodzą naprawdę ładne, przez parę dni użytkowania jego bardzo mi się spodobał, telefon naprawde godny polecenia, ale bateria nie jest wcale taka dobra, z resztą w nowych telefonach multimedialnych żaden nie ma takiego akumulatora, co by trzymał ze 3 dni przy średnim użytkowaniu, tj kilka rozmów dzinnie, parę smsów.

Złączono Posta : 27.09.2007 (Czw) 15:34

czemu twierdzisz, że nic specjalnego? Powiedz, czego ty oczekujesz od telefonu?

napewno k800i jest 100 razy lepszy od k750i

k750 z tą lampą nadaje sie tylko jako latarka :lol: