Jaki fon wybrać?

(Fefka86) #1

Hej mam dylemant jaki telefon kupić przedłużyłam umowe z orange na rok (bez telefonu )więc podejrzewam że za rok bedę miała nowy, ale póki co musze coś wybrać

W telefonie musze mieć:

• aparat (obecnie mam sagema myx6-2 robi rewelacyjne zdięcia jak na telefon i jak na sagema)

-radio mp3

-w miarę przejrzyste menu

• jakiś fajny wygląd

W oko wpadło mi pare telefonów który wybrać?

SE k800i

Samsung d900

Samsung u600

Nokia N73

Słyszałam ze samsungi strasznie szybko sie rozładowują a Nokia N73 to nic rewelacyjnego co wy na to

(Sebos99) #2

nokia n73. z podanych telefonów wybrałbym jego. to kombajn multimedialny ze świetnym aparatem, symbianem, ogromnym wyświetlaczem

(Fefka86) #3

ale ma słabszą baterie od se

(Sebos99) #4

coś za coś. jak będziemy zwracać uwagę na baterie to proponuje wziąć 6310i. bateria trzyma 11 dni i dlatego telefon, który nie ma kolorowego wyświetlacza potrafi kosztować nawet 700-800 złotych

(artur01w) #5

Ja polecam SE k800i. Aparat 3,2 Mpix, super dźwięk, długi czas baterii.

(Paweł.Tomczuk) #6

bierz k800i i sie nawet nie zastanawiaj :smiley:

(system) #7

Co racja, to racja :mrgreen: A ten aparat... mmm...

(Monczkin) #8

Co to jest fon ??

Nazwij temat konkretnie.

(Kcbmm82) #9

bierz n73, k800 to podrasowana k750, nic specjalnego.

(Azet) #10

To nie bateria jest słabsza tylko n73 jest mniej energooszczędny, chociaż w praktyce i tak wyjdzie na to samo :slight_smile:

(Goodprogram) #11

a może d900??

(Brocha25) #12

NOKIA 5200

(Kcbmm82) #13

brocha nie zły żartowmiś z ciebie, hehe

(Bond87) #14

Aparat w tym telefonie jest doskonały jak na telefon, to właściwie stary aparat Sony CyberShot wbudowany w tel. Zdjęcia wychodzą naprawdę ładne, przez parę dni użytkowania jego bardzo mi się spodobał, telefon naprawde godny polecenia, ale bateria nie jest wcale taka dobra, z resztą w nowych telefonach multimedialnych żaden nie ma takiego akumulatora, co by trzymał ze 3 dni przy średnim użytkowaniu, tj kilka rozmów dzinnie, parę smsów.

Złączono Posta : 27.09.2007 (Czw) 15:34

czemu twierdzisz, że nic specjalnego? Powiedz, czego ty oczekujesz od telefonu?

(Paweł.Tomczuk) #15

napewno k800i jest 100 razy lepszy od k750i

k750 z tą lampą nadaje sie tylko jako latarka :lol: