Jaki format filmiku wybrać, aby ładnie wygladał na YOUTUBE?

avi , mpeg 1 , mpeg 2 , mpeg 4 portable , wmv, h.264 avc , .RM , .MOV

który jest najlepszy a który najwłasciwszy ?

zmontowałem filmik cyber link power director i niby jest możliwość bezpośredniego wrzucenia go na youtube wybierajać odpowiednia jakość od standardowej do HD

z tego co widze to jak wrzucam bezposrednio, to na youtube ten filmik jest w formacie wmv

projekt zapisałem w formacie mpeg i inwdiualnie chce wrzucic na youtube, ale jak przesyłam i tak widze ze jest w formacie mpg // czas filmu 8:42 , rozmiar 518 mb

poki co widze ze strasznie długo bedzie upload nastepowal

http://www.google.com/support/youtube/b … &lev=index

to dlaczego porogram do obróbki wrzuca mi projekt wyprodukowany automatycznie na youtube zawsze w formacie wmv skoro preferowany jest mpeg

czym sie rózni wmv od mpg ?

a no i ogólnie, który z tych formatów podanych w pierwszym poście preferujecie ? który jest najbardziej optymalny

Ja tam preferuję na stronach www format .flv bo bardzo dobrze nadaje się do odtwarzania strumieniowego (nie trzeba czekać na załadowanie się filmu w całości aby nastąpiło odtwarzanie.)

wmv to standard firmy Microsoft.

no zobacze , mam juz jeden na youtube wrzucony automatycznie przez program w formacie wmv i HQ

a teraz wrzucam to samo w mpg , inwidualnie , porównam sobie

mimo ze moja kamera nagrywa w formacie .MOD to i rak projekt na youtuba zdarzyło mi sie wrzucic automatycznie za posrednictwem programu w jakosci HD , wydaje mi sie ze ładniej wyglada niz to samo wmv tylko w HQ