Jaki format wybrać żeby zajmował najmniej miejsca

Witam mam do was pytanie do jakiego formatu trzeba skompresować piosenke żeby zajmowała najmniej miejsca??Prosze też o linki do programów które to zrobią.

z góry dzięx.


Radzę zmienić tytuł na konkretny

Asterisk

najmniej zajmuje .Amr ale nie wiem czy mozna wtedy powiedziec o czyms piosenka. Jednak gdybys chcial to masz LiNka Format ten nadaje sie do komorki bo bardzo malo zajmuje ale jakosc juz nie ta.

wydaje sie mi ze w formacie wav najmnije zajmuje

:arrow: http://www.download.net.pl/7/Blaze-Media-Pro/

zobacz ale nie wiem czy ciebie to zadowoli … :slight_smile:

dzięki włąsnie chodzi mi o piosenke do komórki.

jezeli chcesz na tel to osobiscie polecam format “mp4’ lub '3gp” malo zajmuje :smiley: converter “pvAuthor 3 v3.3.1”

na te formaty to najlepiej konwertować filmiki.

MP3 - polecam albo znacznie zmienić bitrate, lub formaty midi, wav, amr.

PS.

3GP to straszne dziadostwo, słabiutki obraz i dzwięk jesscze gorszy, Jesli masz Symbiania i program SmartMovie wchodzą ci Filmiki AVI zakodowane przy użyciu Xvida :]

Jeśli chodzi o muzyke, to według mnie mp3 najlepsze jak mozesz go dac jako dzwonek :], amr ostatecznie. A bitrate na mp3 ustawiłbym na góra 64kbps. Ja mam dzwonki jednak 128kbps lub 192kbps, z tym ze ma 512MB karte RS-MMC wiec sobie moge pozwolić na duże dzwonki …

przerabiam i muzyke i filmiki…na mp4 jakosc jest dobra jak dobrze przekonwertujesz w programiku “pvAuthor” masz sporo opcji wystarczy troche pokapinowac a wyjdzie idealny dzwiek co malo zajmuje :smiley: AMR odpada nieda sie tego sluchac…