Jaki fotel biurowy do 800zł

Szukam fotela biurowego do 800zł minimum Szerokość: 65 cm nie chcę siatki :)

Proszę bardzo. Mieści się w cenie, a 3 cm Cię nie zbawią:

 

http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/gold/krzeslo-biurowe-stakroge-skora-ekolbraz

Poszukaj w Ikea, mają fajne fotele w dobrych cenach. Ewentualnie coś w Agacie możesz też znaleźć, ale pewnie drożej.

Na pewno coś się znajdzie tu: http://milsystem.pl/pl/16-fotele-biurowe Myślę, że bardziej profesjonalnych i bezpiecznych dla zdrowia nie sposób znaleźć.Ja mam w pracy Arcę.

Ja mam coś takiego i sprawdza się świetnie. http://milsystem.pl/pl/fotele-biurowe/113-xenon.html Jest prosty, wygodny, lekki. :slight_smile: No i oparcie na głowę ma!

A jaka jest cena tego krzesła wyżej? Pytam, bo tam na stronie nie widzę ceny, albo jakaś pomroczność jasna? :slight_smile:
Też szukam czegoś z zagłówkiem, bo zauważyłem, że gdy siedzę na takim krześle to kark nie boli.
Zastanawiam się nad tymi dwoma:

  1. http://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/krzesla-biurowe/krzeslo-biurowe/6205400-19433249.wf?productId=19433231
  2. http://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/krzesla-biurowe/krzeslo-biurowe/6205400-19433249.wf?productId=19433304

Pytanie czy opłaca się dorzucić te 200 zł, i skórka czy materiał?

a ja zamawiałem fotel obrotowy dla gracza i jest bardzo wygodny

Ja osobiście korzystam z tego: http://milsystem.pl/pl/fotele-biurowe/101-action.html i jestem zadowolony podczas 8 godzin pracy :slight_smile:

Ja kupiłem fotel w tym sklepie https://forum.dobreprogramy.pl/t/jaki-fotel-biurowy-do-800zl/514699 . Bardzo solidne wykonanie.

Ta sprawa ciągnie się od tamtego roku. Jeszcze nie kupiłeś? Zdecyduj się wreszcie na coś :slight_smile:

i jak sprawuje się Twój fotel? Bo też właśnie szukam, i myślałam aby do biura kupić właśnie ten, a do domu tutaj, bo rzadko z niego korzystam i wolałabym coś tańszego :wink: w domu spędzam przy biurku co najwyżej 1h dziennie

To do mnie?

Witam sprawdź tutaj http://jfm-furniture.pl/krzesla-fotele-biurowe maja bardzo szeroką gamę foteli, które są bardzo wygodne

Mnie bardzo podobają się fotele w takim stylu jak tutaj http://ayala.com.pl/produkty/fotele-fryzjerskie/

Nie wiem czemu niektorzy tak nie chcą bardzo tej siatki . Moim zdaniem siatka to całkiem dobry wybór. O wiele lepszy niż skóra.Skóra szybko sie wyciera, poza tym w lecie nie jest wygodna jeśli w robocie nie mamy klimatyzacji ( ciało się przykleja)
Najlepszym rozwiązaniem będzie fotel ergonomiczny właśnie z siatką. W dobrej cenie mają je tutaj: https://www.centrumkrzesel.pl/fotele-biurowe-/119/c

A co myślicie o takim [jasnym fotelu do biura?] (http://www.nowystyl.pl/produkty/fotele-biurowe/CHESTER/CHESTER-HRU-R23P2-steel-28-chrome-z-mechanizmem-Epron-Syncron). Ładnie będzie się komponował do orzechowych mebli na tle szarych ścian?