Jaki FPS multiplayer jest najlepszy?

(słabeusz) #1

Jaki FPS multiplayer jest najlepszy?

ET Quake wars, Crysis, COD4, COD4, COD6 ? Zależy mi by gra nie była kamperska oraz by się nie ginęło od jednego strzału.

(Patryk94) #2

Vietcong

(Setjuniorhigh) #3

Nie ma najlepszej gry, każdy ma inne gusta. Jednemu się podoba Warrock, innemu CS. Ja osobiście gram i polecam Crossfire. Gra podobna do CS. Dobrą grą też jest Combat Arms, z tym że sporo zajmuje.

(X Zdzislawx) #4

CS Source RZĄDZI! !!

-- Dodane 11.12.2010 (So) 23:32 --

PS: Ale tylko source bo od grafiki w innych to głowa będzie boleć na 100% i można dostać oczopląsu. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(ra-v) #5

Urban Terror, AssaultCube, Cube 2: Sauerbraten, Postal 2 MP, ET - wszystkie za free.

(Mister1294) #6

A ja Ci polecam America's Army.

Bardzo udana gra.

(słabeusz) #7

Pisałem, że nie chcę żadnych gierek w których się kampi oraz ginie od jednego strzału. WIęc CS, Americas army odpadają.

Najbardziej moje oczekiwania spełnia ET ale teraz same boty w to grają i już mi się znudziło rąbanie przez 5 lat w to.

(X Zdzislawx) #8

Co do ET to jeszcze jest Wolfenstein ET

(Lenneavy) #9

Zagraj w Quake Live. Tam nie jest kampersko i nie ginie się od jednego strzału.

We wszystkich grach które wymieniłeś kampienie to poprostu jedna z taktyk (stosowana zwłaszcza przez klany, z tego co zauważyłem), która jest możliwa do zastosowania dzięki konstrukcji map zawierających sporo szczegółów. Mapy z ostatniego CoD są bardzo "campogenne", z drugiej strony jak ktoś się uprze to wszędzie będzie kampował. Też tego nie cierpię, ale trzeba nauczyć się z tym grać i tyle.

Opcja bardzo dodatkowa: GTA4 z dodatkami (albo same dodatki, bo chyba można je kupić oddzielnie). Tam masz tryb multi i całkiem sporo opcji rozgrywek.

(Tor45vick) #10

Jak sie nie umie grać to w każdym FPS'ie dedasz na hita :smiley: Bo kto by chciał grać w gre gdzie w każdego przeciwnika trzeba władować cały magazynek.