Jaki gotowy darmowy CMS polecacie dla organizacji e-sportowej?

Tak jak wyżej w tytule? Co polecacie? Myślałem nad WordPressem aczkolwiek nie wiem czy to taki dobry wybór pod organizację e-sportową nawet amatorską.
Chodzi o to, żeby można było mieć wyniki spotkań, drużynę, w sumie dwie drużyny i ich składy, najbliższe i przyszłe mecze etc.

Wszystko zależy od potrzeb, powiedzenie CMS pod organizację e-sportową to nie jest określenie potrzeb. Z gotowych CMS’ów (o ile w ogóle tego potrzebujesz) moim zdaniem najlepszy z dostępnych i przy tym mój ulubiony to właśnie WordPress.

Możesz sprawdzić http://www.contentify.org/ robiony pod e-sport, może podpasuję.

Co do tego co podałeś, pewnie jest spoko, bardzo mi się podoba, aczkolwiek z tego co wiem jest masa grzebania jeżeli chodzi o zmianę szaty graficznej/kolorów/dodania loga etc.
Nie wiem jak to się ma do realiów, mówię tylko co słyszałem, a biegły w kodowaniu CSS/PHP/HTML nie jestem.
Co do Fizydy jeszcze, napisałem do czego mniej więcej, żeby można było mieć wyniki spotkań, drużyny i ich składy, najbliższe i przyszłe mecze, za ile się zaczynają itd.

Przykro mi, ale mówi to tyle co nic. Nic nie wiadomo o tym jak te dane chcesz wprowadzać, czy samemu, czy może pobierać z innych serwisów. Co to są za informacje, jak mają być ze sobą powiązane. To co podałeś równie dobrze możesz umieścić jako posty (w przypadku WordPressa) i też będzie “działało”. Drużyny też możesz sobie w ten sposób dodać i zrobić dla nich osobną kategorię, to samo z samymi zawodnikami i jedno z drugim w odpowiedni sposób podlinkować.

1 polubienie