Jaki gotowy zestaw komputery wybrać z allegro (do 1000zl)

Witam

Potrzebuje kupić tani zestaw komputerowy do 1000zl. Komputer ma służyć głównie do gier i nie wiem jaki zestaw wybrać ponieważ się na tych sprawach kompletnie nie znam. Trochę czytałem na różnych forach i teraz już jestem kompletnie skołowany. Z góry dziękuję za pomoc

1000zł to za mało na nowy komputer do gier, połowę z tego pochłonęłaby sama karta graficzna. Chyba że używane zestawy też wchodzą w grę.

Określ się, bo teraz napisałeś “szukam samochodu co mało pali a szybko jeździ”. Jakie gry, jaki monitor, co już z podzespołów masz, czego oczekujesz? I ciesz się, że po takim opisie ktokolwiek Ci odpowiedział.

2 polubienia

na allegro trzeba trochę poszukać i tak mogą cię oszukać co do podzespołów w PC co innego piszą a jak przyślą paczkę to jest nie to co zamówiłeś

[quote=“Leszek2204, post:4, topic:534061, full:true”]
na allegro trzeba trochę poszukać i tak mogą cię oszukać co do podzespołów w PC co innego piszą a jak przyślą paczkę to jest nie to co zamówiłeś
[/quote]Chyba do OLX pijesz. W sumie jeden grzyb.

nie o Allegro !! wiem co piszę bo sam miałem taką przygodę z firmą z Warszawy;)

Monitor kupie osobno. A co do zastosowania komputera. Ogólnie chodzi o to aby działały na nim płynnie Fifa 15 i wiedźmin 3 na niskich detalach

Zapomnij o komputerze za tysiąca, na którym uruchomisz wiedźmina. Przy apu a8 teoretycznie byłoby to możliwe ale na najniższych możliwych detalach, przy najniższej rozdzielczości z płynnością do 25fps.
Bardziej polecałbym kupić rozwojowy zestaw na pentiumie z ddr4 bez grafiki. Tą dokupisz przy napływie gotówki (minimum klasy gtx 1050). Dopiero wtedy zyskasz komputer do gier. http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=299185