Jaki headset dla graczy?

Szukam od jakiegoś czasu headsetu (słuchawki z mikrofonem) nie droższego niż 200 zł. Dodam, że mam zintegrowaną kartę dźwiękową (Realtek HD).

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czym różni się plantronics gamecom 367 od gamecoma 377.

Oto co znalazłem, jednak jestem otwarty na wszelkie propozycje :

1.Plantronics GameCom 367

2.Creative Fatal1ty HS-800

3.PLANTRONICS GameCom 377

Po co ci przyzwoity odsłuch, skoro źródło dźwięku masz do d…y?

Mając 200zł polecam kupić kartę Creative Audigy LS (SE) za ok 70zł, a za pozostałe 130zł - słuchawki.

Niestety mam laptopa.

Nie chodzi mi o samą w sobie jakość dźwięku, lecz o wygodę, wytrzymałość, a dźwięk musi być po prostu czysty i w miarę przyzwoity. :smiley:

W takim razie jakiegoś Creative’a na USB + słuchawki.

Dobra, ale jakiego bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach?

Ile by coś takiego kosztowało?

a po kiego grzyba ma kupować karte pod usb + słuchawki jak po prostu lepiej tak jak podał Creative Fatal1ty HS-800 , one mają własną wbudowana karte dzwiękową co sprawia że do laptopa są idelane bo są pod usb i nie korzystają z integry tylko z własnej a i jakość dzwięku jest bardzo dobra zarówno do gier, muzyki jak i filmów więc z tych 3 polecam te.

Czy na pewno są pod usb? Wydaje mi się, że mają one zwykłe mini-jacki.

Źródło informacji :

http://www.komputronik.pl/product/96038/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Creative_Headset_HS_800_Fatal1ty_Gaming.html

@up sorry, faktycznie są na mini jack, sugerowałem się tym że mam takie same i są pod usb ale teraz spojrzałem i mam model HS-1000 ale tak czy siak słuchawki są dobre i jak kamil_w nie opłaca się wydawać 200zł na integre z lapka, te w zupełności wystarczą.

Ok, dodaje do znalezionych przeze mnie Kossy 49.

Dalej czekam na propozycje headsetów dobrze wykonanych i wygodnych :wink: