Jaki hosting na gra viaa www

Witam mam pytanie jaki jest dobry hosting (nie drogi) aby odpalic grę viaa www?

Zastanawiam się nad xa.pl (jakaś taka strona była) oraz nad 1and1.pl.

Znacie jakieś takie nie drogie

Zależy jak wydajny ma być serwer. Im więcej użytkowników tym większe muszą być parametry, a szczególnie transfer i pojemność pod bazę danych. Najlepiej by było zainwestować (pod duży projekt) w serwer dedykowany.

Po 1. Przeczytaj regulamin xaa.pl i 1and1.pl (Nie można tam robić gier)_ .

po 2. Polecam ci glowanet.pl

po 3. Ja też szukam hostingu ;p takiego jak glowanet tylko żeby była możliwość płacenia sms’em

Dodane 11.12.2010 (So) 17:08

Po 1. Przeczytaj regulamin xaa.pl i 1and1.pl (Nie można tam robić gier)_ .

po 2. Polecam ci glowanet.pl

po 3. Ja też szukam hostingu ;p takiego jak glowanet tylko żeby była możliwość płacenia sms’em

www.linuxpl.com - 3 lata mam tu serwer, bez problemu a jak czegoś nie wiesz to ZAWSZE ktoś jest na GG i zawsze pomaga. Ceny są lepsze niż średnie, co do wydajności to nie wiem bo ja tu mam zwykłe stronki

Również polecam i jeszcze polecam Cal.pl

Cenowo nie drogo :slight_smile:

ja bym ci proponował dać albo na home.pl albo na nazwa.pl

Tam grę odpalać ? od razu, go “pogonią”.

Pozdrawiam.

Pogonić to pogonią wszędzie na hostingu dzielonym jeśli za nad to wykorzystuje się zasoby serwera. Proponuję aby autor tematu dokładnie określił czego potrzebuje bo dalsza dyskusja nie ma sensu. Gara to termin rozległy. Proponujecie jakieś hostingi a nie wiecie nawet co ma na nich działać? Weźcie się zastanówcie co robicie i co piszecie.

Ostatnimi czasy obserwuję że wszelkie tematy co do wyboru hostingu są na tak niskim poziomie że normalnie smutno się robi i mam wrażenie że służą tylko nabijaniu postów przez młodych adeptów FDP :frowning: nie chcę mi się przytaczać konkretnych wypowiedzi ale jakoś niedawno było pytanie na temat hostingu pod sklep internetowy a jedną z odpowiedzi było coś w tym stylu:

Niech każdy weźmie sobie do serca moją uwagę i zanim coś napisze przeczyta dwa razy watek i pomyśli czy może w jakimś wątku pisać czy nie.

Od razu uprzedzam wszelkie posty co do mojej osoby sam święty nie jestem i sam nieraz bawoła strzelę :wink:

Przeczytaj temat, po nim od razu wiadomo o co chodzi w temacie i do czego potrzebuje temat

Pozdrawiam

Taka gra to duże obciążenie serwera, dlatego najlepiej, abyś zakupił vps lub serwer dedykowany. Inaczej będziesz miał problemy z hostingiem swojej gry.

Możesz spróbować na http://www.uti.pl, wiem że stoi tam kilka gier vallheru, wydaje mi się jednak, że bez dedyka się nie obejdzie.

Mały dedyk, albo VPS, podaj jeszcze jaki masz budżet.

Jeżeli chcesz uruchomić grę to tylko w grę wchodzi wydajny vps lub serwer dedykowany. Tu masz przykładowe ceny serwerów dedykowanych http://www.favore.pl/159729_promocja-na … lskie.html