Jaki hosting pod małą stronę?

Bzdura, 6 lat mamy sklep (w zasadzie dwa - multistore) na home.pl na silniku Prestashop i chodzi elegancko. Oprócz tego stronę redakcyjną (Wordpress, wcześniej Joomla) - bardzo rozbudowaną i wszystko chodzi cacy.

Zainteresuj się ofertą proserwer.pl
Dobry suport, nie ma problemu z hostingiem

w 300 zł za rok na Twoje wymagania to się zmieścisz włącznie z domeną …

edelman - super. Pytanie czy za połowę czy 1/3 tej ceny nie znajdziesz usługi lepszej, albo takiej samej jakości. O to głównie chodzi… Też kiedyś mialem konto na nazwie, ale nie zamierzam płacić za to samo 5 razy więcej. W pierwszym roku była promocja, a dalej już średnio ciekawie.

1 polubienie

Uważam, że dobrze pasowałby Ci dhosting.pl, płacisz 200 zł za pierwszy rok i każdy następny. Masz opcje skalowania zasobów, dzięki czemu nawet w czasie większego ruchu stronka Ci nie padnie. Świetny support. Polecam.

Ale nie rozumiem? Że 200 zł za shareda to dobra cena? Przecież pod małą stronkę wystarczy hosting za 3 razy mniejszą kwotę. Po co miałby wydawać takie pieniądze?

Zdecydowanie polecam Firehost - tym bardziej w takich budżetach. Naprawdę nie ma podstaw do tego, żeby stawiać na bardzo zaawansowane serwery, tym bardziej pod małe strony. I tak nie wykorzystacie wszystkich możliwości, zatem po prostu w głupi sposób przepłacicie. Po co to wam?

Ja jak zamawiałem stronę u http://e-prom.com.pl/ to hosting miałem w cenie przez dwa lata więc to też fajna opcja jest.

Było nie raz - Hekko.
Dzisiaj macie za pół ceny do wzięcia.
Czyli kilka dyszek za rok. Kawał niezawodnego serwera.
8 lat u nich jestem - całość niezawodnie działa.

Beta.home.pl -> hosting i domena za 0 zł do końca roku. Możesz też wziąć za 0 zł certyfikat ssl. Jest info o warunkach promocji więc wiesz na co się piszesz.

Przy testowaniu usług jeśli wyłapiesz błędy możesz zgłosić na forum i dodatkowo wygrać jakieś usługi ich.

Ale co z tego, skoro później płacisz kosmiczną stawkę za przedłużenie?
Raczej mało kto kupuje takie usługi na rok. W ogóle jest opcja wyciągnięcia tej domeny później do innej firmy?

Trochę się nie zgodzę, bo jak się decydujesz na usługę w promocji to możesz się dowiedzieć bez większego trudu ile będzie Cię kosztować po zakończeniu promocji (regulamin lub info na stronie widoczne od razu).

Akurat w tej promocji, którą poleciłem, jest konkurs i możesz wygrać hosting biznes na 2 lata, więc jest szansa, że nic nie będziesz płacił. No i nie wiem jak jest z wyciąganiem domeny po roku, bo ja swojej nie wyciągałem i mam ją od 3 czy 4 lat razem z pocztą. Teraz testuje sklep ale to raczej się tym bawię, bo póki co nie mam czasu na założenie tego biznesu.

A ile zatem płacisz tam za przedłużenie domeny PL? :wink:

To zależy od domeny ale cenę po okresie promocyjnym masz podaną w momencie zakupu nawet w promocji. Ten argument o kosmicznej cenie później jest już tak wymaglowany, że nudny.

Bez większego problemu można znaleźć firmy, w których za przedłużenie domeny PL zapłacimy mniej niż 70 zł :slight_smile:

To prawda, ale ogólnie trzeba kombinować, tym bardziej mając wiele domen. Ale zakładając małą stronkę najlepiej zrobić to w Hekko. W pierwszym roku domena z hostingiem wyjdzie kilkadziesiąt złotych. Wystarczy tylko wykorzystać kody rabatowe.

Co do postu wyżej z tematu Jaki hosting pod małą stronę, którego oflagowałem to chcę dodać komentarz, ale w momencie flagowania nie da się tego zrobić po wybraniu flagowania jako spam.

Tego typu szeptanki nazwa robi na innych forach i jest to już oklepany przez nich temat. Po prostu promują swój nowy program partnerski który nadal nie sprawia, że ich oferta staje się atrakcyjna. W sumie to były gdzieś wyliczenia co do tego kiedy taki program się dopiero zwraca za własne usługi i było trzeba ściągnąć do ich firmy kilkanaście osób.
Tylko ciężko to zrobić przy tak niekorzystnej ofercie i raczej trzeba byłoby wprowadzać ludzi w błąd by kogoś złapać w ramach programu partnerskiego.

Sprawdź sobie dokładnie jaka będzie kwota po roku używania w home.pl.
Znając ich sposób to po roku zapłacisz 2x tyle.

Cyberfolks (dawne Linuxpl)

CyberFolks to dawne domeny z grupy H88 (jakiej nie poleca @Fizyda).

Sources:

Czy ktoś coś z tego rozumie (home.pl)? - #15 przez krystian3w

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.