Jaki hosting wybrać dla strony rowerowej

Temat znany przez wszystkich, jednak nie mogę się zdecydować. Szukam jakiegoś taniego hostingu z tanią domeną i tanim odnowieniem nazwy po roku dla mojej strony o różnych wyprawach rowerowych z opisem mojego regionu http://www.sudeckie-przygody.cba.pl Strona jest narazie prosta, jednak po nowym roku chcę ją trochę urozmaicić i wrzucić na jakiś hosting .pl bez reklam… Na stronie jest dużo zdjęć więc chciałbym aby ten limit miejsca wynosił te minimum 1gb danych. Transfer, także chciałbym aby był przygotowany na te 500-1000 odwiedzin w miesiącu. Co myślicie o tym hostingu, oczywiście tej najtańszej ofercie http://www.hekko.pl/ Co innego polecacie w rozsądnej cenie :wink:

Ja osobiści polecałbym http://linuxpl.com/ . Z tego co widzę na tym forum często jest wymieniany razem z http://www.hekko.pl/ którego nie znam. Serwer na linuxpl.com który by spełnił twoje wymagania zapłacisz niecałe 50 zł. Co do wykupywania domeny obecnie nie orientuje się gdzie jest najkorzystniej. Warto wspomnieć że nie musisz wykupywać domeny w tym samym miejscu gdzie bierzesz hosting.

chyba postawię na sprawdzone linuxpl.com będzie to moja pierwsza domena i mam pytanie czy nie będą mnie prześladowały żadne reklamy, wyskakujące okienka itp. bo na to jestem uczulony… :smiley:

Jeszcze się nie spotkałem z płatnym hostingiem gdzie były by wymuszane reklamy więc tym się nie masz co przejmować

Bardzo szeroką gamę usług ma http://v220.pl możesz tam również wsiąść określoną ilość usług i skorzystasz z okresu testowego jak pamiętam zależy administratora okresy są od 5 do 7 dni. Można dogadać się z obsługą i zawrzeć umowę indywidualną. Ja jestem very zadowolony :razz: