Jaki internet będzie najlepszy?

Cześć, chciałbym się was zapytać, czy wiecie może “Jaki internet będzie najlepszy?” w mojej miejscowości?

 

Zapytaj najbliższych operatorów, którzy będą mogli świadczyć ci usługi dostępu do internetu. Ja mieszkam w małej miejscowości i miałem do wyboru dwie firmy. Wybrałem Neostradę i jestem zadowolony.

Pytanie jaki internet chcesz? Jak stacjonarny to szukaj lokalnego operatora, a jak mobilny to sprawdź mapę zasięgu na http://btsearch.pl

Do operatorów nie jestem przyjaźnie nastawiony, bo wiadomo, będą wkręcali, że naprawdę dobry, wszystko ok. a tak naprawdę lipę dostanę. Aktualnie mam z neostrade (orange) i ona za bardzo mnie nie przekonała.

 

Szukam stacjonarnego. 

Na liniach Orange działa jeszcze Netia.

A można jakoś sprawdzić, jakie będę miał łączę, nie idąc do salonu?

Zapewne takie jak w TPSA na Neostradzie. Ew. musiałbyś skonsultować to z innymi mieszkańcami (sąsiedzi, może jakieś lokalne forum), bo może się okazać że Netia ma lepszą linię do waszej miejscowości (bo na terenie miejscowości wszystko idzie już po sieci TPSA, czy jak tam oni się teraz zwą, nie wiem czy już zmienili tą nazwę firmy).

 

Poza tym dlaczego zamykać się na Neostradzie i Netii? Na liniach TP działają jeszcze np. Multimo, TK Telekom, T-Mobile.

Dobrze, dziękuje za pomoc.

 

Do zamknięcia.

Ja wybrałem Airmax dobra solidna firma tylko zadzwoń do nich czy mają zasieg www.airmax.pl

Na Lubań, to przyglądnąłbym się ofertom http://www.lubanet.pl/

TPSA będie spoko, byle nie mobilny. No i nie warto przesadzać z prędkościami bo i tak nie pociągnie a zawalisz linię wszystkim.

TP SA albo Netia. No chyba, że coś lokalnego, bezprzewodowego.

Wszystko tylko nie internet mobilny inaczej będziesz się dręczył z tym dziadostwem . koniec :slight_smile:

dropsa netiowego, bo nie musisz płacić za łącze

Dagmar - Drops od Netia - prędkość internetu pozostawia wiele do życzenia - no chyba, że to ma mniejsze znaczenie  :slight_smile:

A czy nie aby przypadkiem Drops działa tylko na LLU ???

Dropss działa też na BSA, tylko wtedy kosztuje 59,90 zł miesięcznie.