Jaki internet bezprzewodowy byłby najkorzystniejszy?

Witam, obecnie mam ofertę z iPlusa 3gb miesięcznie i stwierdzam szczerze, że nie wystarcza mi to :smiley: w lipcu kończy mi się umowa i muszę rozglądnąć się za czymś innym. Raczej nie skorzystam już z iPlusa. Mieszkam w centrum miasta, zastanawiałam się też nad internetem +kablówka, ale stwierdzam, że lepszy będzie jednak bezprzewodowy, bo musiałabym podwyższać abonament. Dlatego też moje pytanie - internet z jaką ofertą będzie najlepszy?

Przyznam, że nie chcę, aby internet posiadał jakiekolwiek limity danych, wolę trochę dołożyć, a mieć go z normalną, a nie żółwią prędkością :roll: Możecie mi poradzić coś konkretnego? :slight_smile: Pozdrawiam!

Oferta sieci bezprzewodowych ?

Tak

Na twoim miejscu olałbym kablówkę i wziął sam internet. Od jakiegokolwiek dostawcy. Internet bezprzewodowy ma to do tego, że są masakryczne limity :slight_smile: A jeśli już są bez, to abonament jest masakryczny.

Na początek zacząłbym od rozważenia zgłoszenia się do http://aero2.pl/bdi.html net za darmo, lecz trzeba wnieść opłatę za kartę.

Co do stacjonarnego. Vectra lub UPC, nie ma chyba lepszych ofert od nich.

A co myślicie o ofercie PLAY ? często podróżuje i jednak wolałabym internet bezprzewodowy. Polecono mi ofertę 12GB na miesiąc + od godziny 24 do 9 rano transfer nie jest naliczany + transfer nie nalicza się na portalach społecznościowych, umowa na 12 miesięcy za 49 zł ?? :smiley:

Może i to będzie korzystna oferta dla Ciebie, jednakże PLAY ma limit prędkośći do 2Mbit/s.

Jeżeli to by Ci odpowiadało, bierz.