Jaki internet można wziąść? - Parametry lini

Witam.

Ostatnio dzwoniłem do orange aby dowiedzieć się jaką opcję mogę wziąść maksymalnie, bardzo miły pan powiedział że nie może mi powiedziec ponieważ to nie “jego linie” tylko TP i koniec, nie ma takiej możliwości. Najlepsze jest to, że w salonie kazali pod dany numer dzwonić a tu mówią że nie i koniec.

Zwracam sie z prośbą do was o jakieś wstęne dane o jakości lini i o tym jaki internet moge wziąść (interesuje mnie 6mb, ale nie wiem czy to marzenie czy realna niedaleka przyszłość).

screen:

linia.png

Proszę o informacje :0 A w niedługim czasie chyba pofatyguje sie do TP skoro to ich linie może będą tak mili i mi powiedzą co i jak.

Spróbuj może tu sprawdzić https://www.netiaonline.pl/skantarek/standard/start.do

6 powinna pójść bez problemów na więcej nie licz :slight_smile:

ja mam 6 na duzo gorszych parametrach czasem mam tłumienie 60db ;p

sprawdziłem na netii, kiedyś (kilka dni temu) pisało że wszystkie usługi sa niedostępne (wszystkie dane były ok, nie raz sprawdzałem).

dzisiaj jest już takie coś:

z tego wynika że mogę mieć 20mbitów, chyba lekko przesadzili prawda ?

czy 6mbit pójdzie mi bez problemów ?? a 10mbit dałoby rade czy raczej nie ?

A czy ty masz internet z Orange czy z neostrady ? bo jak Orange jak i Neostrada ma maksymalną prędkość 20 mb/s, Orange współpracuje z Neostradą a internet Orange dziala na lini TP którą można zamówić po skończeniu sie obecnej umowy i wcale nie przesadził mówiąc że 20 mb/s

mam orange i chce przedłużyć u nich (taniej i nie trzeba mieć drogiego telefonu).

wiem że na łączach tp mam internet z orange, jest dokładnie tak jak mówisz.

a co do prędkości to się każe w praktyce, chciałbym mieć to jednak od nich na papierku, niech dadzą gwarancję że taki i taki internet będzie chodził na 100%.