Jaki internet na linii TP?

Witam !.

Za okolo 2 miesiecy planuje zalozenie netu na linii TP.

W gre wchodzi niski koszt, nie zalezy mi na predkosci :).

Jaki net polecacie ?.

Pozdrawiam.

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/

Tam masz prędkość neta i koszt.

Jak nie zależy Ci na prędkości to może być 256kb\s (strony się bardzo wolno ładują). Lepszym wyborem by był 512kb\s (też niezawrotna prędkość, ale do wytrzymania). Więc wybór należy do Ciebie.

adam749 dostawcą netu nie musi byc TP :).

To dobrym dostawcą neta jest też Netia. Ostatnio zrobili promocje, że net 4MB jest za 50zł. Więc jak jesteś zainteresowany to poczytaj: http://www.netia.pl/specjalne,54.html

Na zasadzie BSA (czyli po linii TPSA), mamy jeszcze m.in.:

Tele2

Multimo

Netia

Telefonia Dialog S.A.

Ja ze swojej strony polecam Multimo, od lutego go mam i co ciekawe nie było jeszcze żadnej awarii.

Wadą tego rozwiązania jest konieczność opłacania minimum pakietu socjalnego za telefon w TP SA.

jeśli założysz neta z NETII możesz zrezygnować wtedy z tp i przepisać sie na operatora NETII ja tak zrobiłem za neta 1 mb (dokładniej1,3Mb) płace razem z abonamentem telefonicznym ok 70zł chociaż dużo rozmawiam… nie to co te chamy zdziertuchy z TP :oops:

Jesli konczy mi sie umowa NETII lub MULTIMO to, czy oni sami wylacza mi neta w ostatni dzien wygasniecia umowy czy musze pisemnie ich poinformowac o rezygnacji ?

Zaznaczam ze net mialbym zamowiony przez internet.

Pozdrawiam.

W Multimo trzeba złożyć oświadczenie o braku woli kontynuowania świadczenia. Trzeba to zrobić na 30 dni przed upływem minimalnego okresu świadczenia usługi.

Witam :).

Moze wie ktos ile kosztuje przeniesienie internetu MULTIMO z jednego nr telefonu na inny i jak dlugo z reguly sie czeka na przeniesienie internetu.

Planuje zmienic dom w ktorym mieszkam, stad bede mial inny nr telefonu stacjonarnego.

Pozdrawiam.

Witam,

poszukuję internetu na kablach TP, 1Mbit z umową na rok.

Przejrzałem oferty Orange, Era, TP, Netia, Dialog, Telekom i Multimo - najtaniej ma Dialog 62zł/m-c ale TP ma 64zł/m-c + głośniki Logitech warte około 60zł.

Jakie jeszcze inne firmy świadczą usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na infrastrukturze TP?

Na ich niby gratisy nie ma co patrzeć bo wciskają ludziom chłam dla zamydlenia oczu. Lepiej mieć pewne i stabilne łącze za nawet podobną cenę.

W robocie mam NEO 6 mega i niby wszystko pięknie ładnie do czasu awarii. Doprosić się o interwencją na “błękitnej” to prawdziwy cud i sztuka wielogodzinnych rozmów o sprawach oczywistych

enkanguro>>>>

ja nie iem czy nie widzialem ostatnio dialogu 1mb na 2lat za 30zl, dokladnie popatrz na ich www, tam gdzies w promocjach bylo, bo tanszej oferty chyba nie znajdziesz

a jesli chodzi o gratisy od neo/t to zgadzam sie z fiesta

jest to chlam kupywny hurtowo za grosze, i mydla tym oczy, ja mialem neo chyba z 6lat, i momencie kiedy z nich rezygnowalem to zaproponowali mi pakiet mcafee na rok, to juz mnie upewnilo ze szkoda dla nich zachodu,

i zalozylem dialog, na lini tp, i za 2mb cos kolo 100mnie to kosztuje, a wczesniej tyle placilem za 1mb w tp

pzdr