Jaki internet od jakiego operatora

Witam zamierzam zmienić operatora.

Jestem narazie z Orange i zamierza być może przenieść się do UPC. chodzi mi powiedzieć jak jest z obsługą czyli w razie awari z monterami czy zjawiają sie w tedy kiedy maja czy jednak z wielkimi bólami ?

Najbardziej liczę na wypowiedzi osób z Bydgoszczy jak to jest w naszym województwie kujawsko-pomorskim i w mieście Bydgoszcz. Ale takze czekam na wypowiedzi wszystkich i nie tylko z Bydgoszczy.

Serdeczne dzięki za wasze wszystkie wypowiedzi. a być może mnie przekonacie żebym został w orange :D.

Dodane 13.11.2012 (Wt) 19:01

od świeże temacik. nie ma nikogo kto by miał internet chociaż od tego operatora i by mógł się podzielić opinią ?

Jak planujesz jakąś kablówke zakłądać to weź Nkę z netem Orange. Będziesz go miał w cenie abonamentu.

Nie polecam tych Orendżów, Plusów, Cyfrowych Polsatów. Orange i Plus to operatorzy sieci telefonicznej, Cyfrowy Polsat telewizja biorą się za coś o czym w ogóle nie mają pojęcia. Jeżeli mieszkasz na wsi modem typu LTE nie będą za dobre bo nie będzie zasięgu. Np. w Warszawie pewnie będzie. Jednak polecam z tych wszystkich Netię. Posiadam netię, 0 kłopotów, szybki internet, router też dobry. Na pewno nie bierz Orange, Plus, Cyfr… Orange Freedom ma kolega i niby ma prędkość “10mb/s” a ściąganie 100kb/s. Na prawdę nie polecam. Podobno UPC też jest spoko. UPC i Netia.

Ja obecnie korzystam z UPC po przejęciu Aster, różni się to tym, że UPC działa na infrastrukturze Aster i są niewielkie różnice w promocjach, ale operator generalnie ten sam. Ja mieszkam akurat w województwie lubuskim, ale z usług samego operatora jestem zadowolony, w Aster miałem łącze 1Mb/s, UPC podniosło do 5Mb/s za tę samą cenę i te 5Mb/s utrzymuje się do dnia dzisiejszego na stałym poziomie. Awarii brak, nie doświadczyłem również żadnych problemów z internetem. Co do biura obsługi klienta i szybkości napraw, tego niestety nie wiem, bo nigdy nie musiałem korzystać z takiej pomocy, operator wywiązuje się wzorowo ze swoich obowiązków. Moim zdaniem, jeśli masz możliwość korzystania z usług tego operatora, to raczej nie ma co się zastanawiać.

wiesz to jest zwykła kooperacja tudziez umowa partnerska. Obie stron korzystają a niższe koszty sprzedaży przez co klient końcowy dostaje lepszą ofertę. Jeśli ktoś planuje obie rzeczy to polecam brać orange + nka. Do przeglądania neta czy tableta jak znalazł. :slight_smile:

Co do Netii to zależy, jakie województwo, w mojej miejscowości niedaleko Olsztyna często tracę sygnał i muszę komunikować się z sąsiadem by użyć jego „neozdrady”. Dlatego warto się zorientować w swojej okolicy czy warto. Co do UPC to przez 3 lata jak mamy w firmie Internet od tych panów, to chyba tylko raz był problem z dostępem do Internetu.