Jaki internet w Kaliszu?

Witam

Mam pytanie jak w temacie. Obecnie mam Multimedia profit 1Mb, ale skończyła mi się umowa i nie wiem jaki by kupić. Głównie chodzi mi o prędkość 1Mb albo 2Mb na 12 miesięcy. Jaki polecacie internet i w jakiej cenie on jest??

Z góry dziękuję

A co masz do wyboru?

Może zapytaj lepiej się na jakimś forum lokalnym?

właśnie nie wiem co mam do wyboru, ale jest na pewno: Netia Neostrada multimedia i tele 2

nie znam żadnych forów kaliskich;/

ASOW , powiem Ci tak. Jestem z Kalisz i niestety muszę mieć internet z UPC. Nie polecam… Internet drogi, w dodatku zero jakiś promocji dla STAŁYCH KLIENTÓW !

Zostań przy MM. Warto, sam sobie chwalę tą firmę…

Po drugie polecam internet z Matrixa:

http://www.mtx.pl/index.php?option=com_ … 1&Itemid=2

Masz do wyboru radiówkę oraz normalnie przez modem ( tak jak w MM ).

Nie wiem czy czasem sam nie zamienię na internet z Matrixa… I bardzo miła obsługa jest, jeśli coś Ci się zepsuje od razu przyjeżdżają, mój kolega miał raz awarie , przyjechali do niego 20 min. później :smiley: to o czymś świadczy…

W mojej miejscowości (tzw. małe miasto, inaczej mówiąc dziura) w blokach działa Multimedia (przejęła niedawno małego operatora) i z tego co czytałem na lokalnym forum, jej oferta nikomu się nie podoba. Ostatnio do bloków weszła sieć z pobliskiego dużego miasta (wojewódzkiego) - jest dużo lepiej :slight_smile:

Brałbym z tego Neostradę albo Netię.

Popytaj znajomych, jaki mają internet i czy są z niego zadowoleni. Trudno na ogólnopolskim forum doradzić w sprawach dotyczących lokalnych warunków.

Kalisz jest dużym miastem wiec z pewnością nie masz tak małego wyboru jak ja.

Kpc21 , tiaaaaaa, neostrada lepsza :x no comment.

Kolego internet z MM lub Matrixa…

UPC drogie? :roll:

boczi , niestety tak. To co oferuje stałym klientom MM to nie opłaca się brać UPC.

Co oferuje stałym klientom Multimedia Polska ?? :smiley:

To ja Ci powiem - NIC!!

Owszem, biorąc neta na 2 lata + telefon + TV kablowa zapłacisz za neta niewiele, bo odpowiednio 44zł/1Mb, 80zł/2Mb.

Jednak chcąc mieć tylko neta z TV na 12 miesięcy zapłacisz odpowiednio 64zł/1Mb , 105zł/2Mb. :expressionless:

Czy coś jeszcze oferuje stałym klientom MM o czym nie wiem ?? :smiley:

Do ASOW

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=110

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Ja ze swojej strony polecam firme Airmax która dysponuje bardzo wysokim prędkościami, co najważniejsze bez limitów Airmax