Jaki internet wybrać?

Witam wszystkich :twisted: :twisted: :twisted:

21 Grudnia kończy mi się umowa z TP Neostradą . i teraz nasuwa mi się pytanie co zrobic ? Czy zostać dalej w Neo ? Czy może jest bardziej opłacalny internet ? Bo właśnie nie mam możliwości dowiedzieć się a nuż może ktoś coś wie :mrgreen:

Btw:

Oferty TP ===oferta 1 Mb

1 rok / 1 miesiąc za 28 zł / a potem 76 zł miesięcznie . + telefon = 126 miesięcznie

2 Lata / 3 miesiące za 33 zł / potem 66 zł misięcznie . + telefon 116 miesięcznie

3 lata /6 miesięcy za 28 zł / a potem 56 zł miesięcznie + telefon 106 miesięcznie

Telefon jest mi niepotrzebny tyllko poto ,żeby Neostrada działąła

:mrgreen

Co o tym myślicie ? a może znacie jakaś oferte konkurencyjna ?

Za wszystkie posty i pomocy serdecznie dziękuje .

Zerknij na oferty alternatywnych dostawców świadczących usługi na łączach tp czyli netia, multimo, dialog… :slight_smile:

tak zrobię :smiley:

A co myślisz o ofercie Neo ?

Wbrew pozorom jakbym podpisał umowę na 3 lata to Neo 1 mb i telefon za 106 zł miesięcznie to chyba nie zle ? :slight_smile:

Jedynym mankamentem w Neo to to ,że wyłacza mnie z usługi , dlatego zkasowałem program , ale jak był tak było .no ale co zrobić . :frowning:

Jak cię rozłącza w neo to zerknij na ten temat i będzie po problemie dlaczego nie warto korzystać z aplikacji dostępowej neostrady

Polecam chello 4 mb/s za 89 zl bez promocji

http://www.upc.pl/internet cennik i oferty

A neo to syf , chyba ze nie ma innej alternatywy .

182238226.png

Star napisał:

Acha rozumiem że miałes Neostradę i wiesz coś na ten temat :!:

W takim razie ja twierdze że Chello to syf.

Ja mam opcje 2 mega za 14.90,fakt że to tylko na jakiś czas ale chwalę sobie bo jak coś nie tak to zawsze jak zadzwonie pod 0800102102 to zrobią.

Star , bardzo interesujące :smiley: :smiley: :smiley:

ale …89 zł za neta + jescze telefon ? :slight_smile: bo wiesz, mało się w tym orientuje wiec wiesz .

bo jeżeli z telefonem to wychodzi mi to po 140 na miesiąc a to trochę za drogo . ale już spojże na stronkę .a nuż może coś znajdę . dzięki. :slight_smile:

Stary ja place 140 zl za telefon i kablowke + chello . Teraz jest promocja 3 usługa gratis :slight_smile:

To zależy z której strony spojrzeć. Wg mnie neo oferuje taką samą jakość wykonywania usług jak inni operatorzy :wink:

Mialem syf .Nie wyciągnąłem nawet tego 1 mb/s , same problemy były z tpsa . Odradzam , tak jak pisze jak jest inny dostawca to lepiej go wybrać . Teraz mam 2m/s i jak widać na obrazku wyżej . Nie narzekam :slight_smile:

Star to w takim razie miałeś pecha ale nie mów że syf bo moi znajomi i ja mamy Neo i każdy chwali.Jak kupisz dziadowski egzemplarz samochodu to tez powiesz że marka to syf?Pzdr.

Mozę :mrgreen: ,tak czy siak mam teraz za 140 złotych telefon +kablówkę +chello :smiley: . Krisk89 jak masz u siebie UPC , to polecam :slight_smile:

heheh . :slight_smile: czyli mam rozumieć ,że wziałeś telefon i kablówke za 140 zł i internet masz za darmo ? :slight_smile: coś to dziwnie za proste jest heheh :slight_smile: Zaraz to sprawdzę.

Ale to pewnie taka krótkoterminowa promocja . 3 miesiące i pa ?

Ja nic do Neo nie mam bo działa dobrze tylko w moim przypadku się wyłącza a nie chce popaśc w jakiś “kruczek” w innej sieci. :slight_smile: :slight_smile:

Nie dostajesz najtańsza usługę za darmo , czyli telefon . Tu jest wsio http://www.upc.pl/mixpakiety/

Złączono Posta : 02.11.2007 (Pią) 10:21

16 miesięcy , możliwe przedłużenie :smiley:

rozmawiałem z konsultantem i prawdopodobnie wezmę Chello

Internet 89 + Kablówka 55 =144

twierdzę,że to dobra usługa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dziękuję serdecznie wszytskim za pomoc

Star u mnie jest UPC ale jakoś nie można podpiąć Chello

Sa rejony polski , gzie jeszcze jest potrzebna modernizacja lini .Najpierw przeprowadzono w dużych miastach , teraz w mniejszych . Można sprawdzić to na stronie , czy dostępna jest ustruga chello ,lub dzwoniąc

W pisz miasto ,ulice https://www.upc.pl/order/

. I będziesz wiedział czy chello jest u ciebie :slight_smile:

Dlaczego nie mogę korzystać z chello chociaż mieszkam w zasięgu sieci UPC?

Korzystanie z chello jest możliwe wszędzie tam, gdzie sięgają dwukierunkowe łącza sieci UPC. Część obszarów, w których UPC świadczy swoje usługi, nie została jeszcze ostatecznie zmodernizowana na potrzeby usługi internetowej. UPC pragnie świadczyć swoje usługi w jak największej liczbie lokalizacji, w związku z czym systematycznie modernizujemy swoją sieć.