Jaki internet?

Witam miesiąc temu złożyłem podanie o likwidacje internetu i tv kablowej od firmy multimedia polska ponieważ net chodzi 4 razy wolniej a tv kablowa śnieży i jest bardzo słabej jakości.Niedługo odetną mi neta i tv i zastanawiam się jakiego neta teraz brać,nie posiadam telefonu stacjonarnego ponieważ 3 lata temu go skasowałem ale linie nadal mam więc nie ma problemu zeby założyć spowrotem (mieszkam w blokach) Co mi polecacie Netie czy neostrade a może coś innego? co mi sie bardziej opłaca, i czy jest taka możliwość aby nie zakładać telefonu np do neostrady tylko zrobić zawieszenie numeru bo słyszałem ze tak można. Z tego co wiem to do neti wystarczy pakiet socjalny w tp więc to by było nawet niezle ale nie mam przekonania co do neti czy ktoś z was ją ma ? jak z szybkością neta i niezawodnością (ja bym brał prędkość 1024kbps ) co mi sie bardziej opłaca doradźcie.

A co do tv to jestem zainteresowany tv cyfrową ale nie wiem co brać ,N" czy cyfrowy polsat (chodzi mi o to aby było w standardzie HD) co jest lepsze i tańsze prosze o porady :slight_smile:

Jakbyś chciał neostrade, to napisze ci tyle, że jeśli telefonu byś nie opłacał, to co miesiąc musiałbyś płacić dodatkowo 36,60!

Ja mam Orange FreeDom i 1 mb i śmiga mi wyśmienicie. Mam telefon w tp i płacę najniższy abonament (23 zł). Nie narzekam ogólnie:) Za neta płacę 49 zł miesięcznie przy umowie na 3 lata. A TV poleciłbym chyba jednak “N”. Ewentualnie Cyfrę+. Choć nie wiem czy posiada HD. Ale czy HD takie istotne jest?

n-ke i netie razem tutaj masz najkorzystniejszą promocje moim zdaniem pod tym linkiem telewizja nowej generacji N umożliwiła podpisanie umowy dwóch usług w bardzo atrakcyjnej cenie http://2-n.pl/.

Pozdrawiam.

Chello z UPC jest w polsce na pierwszym miejscu wśród najlepszych dostawców internetu w polsce ale niestety zasięg techniczny sieci kablowych jest zbyt mały :frowning:

mam pytanko aby mieć neo trzeba mieć telefon lepszy niz socjalny ? czy wystarczy socjalny? czy mozna mieć neo przez zawieszenie numeru czy coś takiego

Do neti wystarczy fon socjalny nie wiem jak w neo

Ja kiedyś dzwoniłem do TP Szczecinie zaoferowano mi opłatę w wysokości 24zł za dzierżawe lini TP tylko pod neostrade tp + opłata za internet oczywiście .

Na pewno odradzał bym neostrade po godzinie 0.30 często siada :confused: :expressionless: :expressionless:

Proponuje http://www.netia.pl/specjalne,55.html

Ja mam blueconnect w erze już od roku i nie polecam w kwietniu rozwiązuję umowę z nimi wada jest taka że gdy przekroczysz 2GB podczas ściągania zwalniają neta a po przekroczeniu limitu transferu chodzi zabójczo wolno :frowning: