Jaki internet?

Witam. Od miesiąca używam internetu na routerze. Neo 2mb na 4/5 osob… także nie spisuje się zbytnio bo ściągają / bufforują a ja lubie pograć w gry. Pytanie brzmi czy na bezprzewodowym necie daje sie pograć? Jakiś Orange czy Cyfrowy polsat? Jak to wygląda, spisuje się? Bo zastanawiam się czy nie kupić sobie w takim razie.

A kto ci każe dzielić internet.

Kup własne łącze i po kłopocie.

Na niczym nie pograsz tak płynnie jak na kablu a jeśli chodzi o nadajniki GSM to zapomnij całkowicie bo internet może i szybki ale ze strasznymi czasami odpowiedzi.

Tylko to że nie widziałem umów na mniej niż 12 miesięcy. A ja tu siedzę max do marca. Także nie mam co patrzeć na te GSM ?

Do przeglądania neta może być ale do grania musisz mieć mały ping a na bezprzewodowym ciężko będzie. No chyba że ogromny ping ci nieprzeszkadza

W Orange to samo-umowa na 2lata,chyba że masz swój sprzęt to wtedy na rok.Ale do grania i tak się nie opłaca nie napisałeś skąd jesteś więc nie wiem w jakiej technologii chcesz się łączyć : EDGE , UMTS,HSDPA, CDMA ?? zapraszam na forum : http://www.bez-kabli.pl/index.php?sid=2 … 2a0a1a8a4f tu wszystkiego się dowiesz :lol: Ja mieszkam w takiej lokalizacji gdzie praktycznie nie ma nic, o kablu to tylko mogę pomarzyć - od trzech lat mam Orange CDMA 1Mb i w sumie przez dwa lata było spoko-teraz jest straszne przeciążenie sieci tak że idzie to jak krew z nosa-kiedyś mogłem ‘‘normalnie pograć’’ PING max.150 miałem a teraz jest 300 i więcej.Ogólnie nie polecam ,chyba że nie ma się innej alternatywy dostępu do neta.No i ten nieszczęsny limit 3GB/miesiąc.

Na CDMA lub HSDPA można sobie pograć. Niestety czas reakcji jest dłuższy, 50 do 150 ms z naciskiem na dolne granicę.

No nie wiem czy taki dłuższy, bo często na kablu bywa więcej ;] Przy dobrym zasięgu przy bezprzewodowych praktycznie jedynym problemem są limity. A jakby dogadać się z resztą o szybszy net?

Ping przy współdzielonym łączu może być podobny albo i wyższy niż przy CDMA, HS(D)PA czy LTE.