Jaki internetowy system płatności wybrać?

Dzień Dobry wszystkim !

Mam poważny dylemat w związku z wyborem odpowiedniego internetowego systemu płatniczego. Wspólnie z moim wspólnikiem tworzymy całkowicie nowy biznes/serwis internetowy. Tematyką serwisu z pewnością będą inwestycje internetowe, możliwość zarabiania przez internet.

Nasz serwis jest na etapie końcowych usprawnień, jeżeli chodzi o system portalu. Serwis będzie oferował możliwość zakupu 3 pakietów, dzięki którym serwis będzie świadczył odpowiednie usługi względem tych pakietów. Powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z żadnym z systemów płatniczych jeżeli chodzi o internet. A bez odpowiedniego systemu płatniczego nasz serwis nie może wystartować. Na chwilę obecną nie będziemy prowadzili działalności gospodarczej, więc zależy mi na współpracy z systemem jako “Osoba fizyczna”.

Bardzo mi zależy tutaj na opinii ludzi doświadczonych, jeżeli chodzi o internetowe systemy płatnicze. Tak jak wspomniałem wcześniej, na naszym serwisie będzie tylko i wyłącznie możliwość zakupienia 3 pakietów, nic więcej. Zależy mi na solidnym i bezpiecznym systemie.

Chciałbym się również dowiedzieć, czy istnieją systemy płatnicze, które współpracują z takimi Portfelami Internetowymi jak: Paypal, payza, moneybookers ? Pytam się z tego względu, iż nasz serwis również swoje usługi będzie prowadził na rynku “Angielskim”, nie tylko Polskim. Czy jest odpowiedni system, który jednocześnie nadawałby się na rynek polski jak i angielski(zagraniczny) ? Jeżeli nie ma, to prosiłbym o zaproponowanie optymalnego systemu polskiego, który odpowiedni byłby dla mojej osoby bez konieczności łączenia z rynkiem zagranicznym.

Czekam z niecierpliwością na opinie, za które z góry dziękuje.

Pozdrawiam

PayPal.

A coś więcej na ten temat można prosić ?

Pozdrawiam

PayPal przyjmuje płatności w różnych walutach i można transferować pieniądze między kontem bankowym, a systemem PP. Jest akceptowalny w dużej ilości krajów, choć w Polsce mało kto korzysta. Najlepiej zajrzeć na stronę i tam można znaleźć dużo informacji.

https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home

Też polecam Paypal. Błyskawiczne przelewy, przewalutowanie, łatwa obsługa, pełne bezpieczeństwo. Szkoda, że w Polsce tak mało popularny.

Polecam PayPal, ale jednocześnie radzę uważać… Serwis lubi sprawdzać wiarygodność transakcji bez dodatkowego informowania przez maila… zdarzają się przez to zawieszenia w płatnościach - oczywiście w celu bezpieczeństwa użytkownika.

Witam !

Czyli uważacie że Paypal na chwilę obecną to jest dobra opcja i warto ją wybrać. Oczywiście, bardzo szczegółowo zapoznam się z ich ofertą. Jeżeli ktoś ma również doświadczenie z tym systemem to proszę pisać.

Pozdrawiam