Jaki jest aktualnie czas czekania na rapidshare?

Witam

Ostatnio podobno były jakieś zmiany na rapidshare i tak się zastanawiam ile trzeba czekać po ściągnięciu pliku na RS przez free account :?:

Ostatnio jeszcze miałem przypadek zaobserwować, że nie czekałem wogóle po ściągnięciu 100mb :O. Nie mogę się doczytać tej informacji nigdzie na rs.com. Zna ktoś odpowiedz :stuck_out_tongue: ?

nic nie trzeba czekać po prostu jest mniejsza prędkośc i można sciągac tylko pojedyńczo plik po pliku ale nic nie trzeba czekać juz :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

jak sie piraty sciaga sie tak ma kup pemium

jakie piraty jakie piraty :slight_smile: :slight_smile:

Nieprawda,trzeba czekać dokładnie 15 minut.

niee ja sciągam od razu raz po raz :slight_smile: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

tak, 15 minut, niezależnie co ściągniesz i jakiej wielkiści :slight_smile:

P.S. Zauważyliście może że podczas ściągania, ściągnie 1mb, 5 sekund jakby się zawiesił net i znowu 1mb i tak caly czas. Nie wiem czy wszyscy tak mają, ale ja tak i nie wiem jak temu zaradzic. macie jakiś poomysł? z innych stron pobiera mi normalnie…

hmm moze :slight_smile: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: nie mam poczucia czasu

:oops:

Don_Filippo , ja też tak mam- widocznie RS wprowadza wszelkiej maści przeszkadzajki, by kupić to jego konto premium. :stuck_out_tongue:

ja tam używam USDownloader, wrzucam wszystkie linki jakie chce pobrać (zdjęcia i video nagrane z imprezy oczywiście, nie żadne piraty :smiley: ) no i sam sobie po kolei pobiera, nawet przy kompie nie muszę być :slight_smile:

BTW. konto premium jest dość tanie :wink: