Jaki jest aktualnie najlepszy antywirus na Windows 7?

Jest coś lepszego niż Kaspersky AntiVirus?

Lepszego pod jakim względem? Każdy poleci ci to z czego sam korzysta, co bardziej lubi etc. Jeżeli Kaspersky spełni twoje wymagania to zostaw go w spokoju. Ja np. korzystam z Microsoft Security Essential, który dla mnie jest wystarczający i nic nie skłonie mnie do zmiany na coś innego.

2 polubienia

Zainstaluj lekki program Panda Protection. Do tego systemowa Zapora Windows i wystarczy.
Ja po 8 latach wyrzuciłem Kasperskiego. Za ciężki dla Win7 i zawsze coś psuje, miałem wieczne kłopoty z exploere.exe…

2 polubienia

Eset też jest niezły (eis). :wink:

1 polubienie

microsoft essential windows

Kaspersky Free, testuję zamiast Avasta i jest lepiej :wink:

Żaden (może jakiś bootowalny KRD10 ale ma kłopot z RAID !) ! Mózg !
-https://goo.gl/photos/qfsAiCsv1a7AR5vg9
Przeglądarka ?
C:\PROGRAM FILES\GOOGLE CHROME\CHROME.exe
MKLINK /D %USERPROFILE%\APPDATA\LOCAL\GOOGLE D:\GOOGLE
Lustrzana kopia zapasowa systemu na zewnętrznym HDD USB 3.0 (prędkość odzyskiwana ~122 MB/s z HGST HTS721010A9E630 na CRUCIAL CT250MX200 x2 RAID 0) .
W10 & WINDOWS DEFENDER ?
Fizyczne usunięty z systemu za pomocą SLAX-a (RAID 0) ! Z : C:\PROGRAM FILES\WINDOWSAPPS - też !
MICROSOFT-owe : antywirus , przywracanie systemu , kopia zapasowa mam w największym poważaniu , ponieważ w życiu nie potrzebne mi są kolejne zawody i porażki !
Na samą myśl o ponownej instalacji systemu , programów , jego optymalizacji pod kątem wydajności ustawień itd. po prostu robi mi się niedobrze (ransomware) . Ja zbyt cenie swoją pracę , aby podejmować takie ryzyko za ~250 zł . GPARTED (bez “babrania systemu” , COPY&PASTE) 10 min i system odzyskany bez deliberowania zostało coś czy nie ? Są takie ustawienia systemu i programów jak były czy nie ?

Mam takie wrażenie, że po prostu… Jak to mówiąc… Gwiazdorzysz się. Rozsądek i korzystanie na co dzień z konta lokalnego i włączony uac, co informuje o próbie odpalenia programu czy w prowadzeniu zmian oraz av z dobrą zaporą, to podstawa na dzisiejsze czasy.

Konto ? ADMINISTRATOR ! UAC ? Nie powiadamiaj ! Zapora Windows ? FULL !
Ty już wczoraj “wygwiazdorzyłeś” !
“Spoko. Luzik. Każdy ma swoje zdanie.” - To nie Ty ?
Gdzie moja broń ? W Twoim ręku ! (?)
“Mowa jest srebrem , ale milczenie potrafi być złotem !”