Jaki jest dobry program do wymiany plików przy radiówce?

Mam radiówke i ąden program do ściągania nie ściąga tak szybko jak otwierają się strony a niektóre programy nawet nie działają. Może ktoś wie jak je skonfigórować żeby chodziły lepiej.

Prosze o pomoc.

BearShare http://www.bearshare.com/pl też mam radiówke i ściąga ok 8)

A czy czasem Bear Share nie zawiera spyware? :clever:

Nie, czasami wyświetli reklame ale tylko jak jest uruchomiony.

Bo było kilka tematów na forum o Bearshare np. ten,ten i ten więc sądzę, że trzeba obchodzić się z tym programem ostrożnie :wink:

Najwięcej śmieci zawiera wersja Lite zresztą który program śmieci nie zwiera?

W sumie tak. Ale ja ze swojej strony polecam Emule(duże zasoby) i może jakiegoś klienta sieci torrent np. bitcomet lub utorrent.

A jaki program polecacie do wymiany plików przy łączu LAN i wewnętrznym numerze IP :?: Z góry zaznaczam, że testowałem już Emule , BitComet , Bearshare i utorrent , wszystkie z zerowym efektem. :frowning:

ale to strasznie powoli ściąga :?

zależy co się ściąga - jak załadujesz jakiś popularny plik z wielu żródeł to i inne się będą lepiej ciągnęły.

Zgadza sie Emule na LAN jest do kitu :stuck_out_tongue: nieda tym sie nic ściagać.

yyyyy Lite jest wlaśnie bez śmieci… jest jeszcze BearFlix do sciagania plików Video.

antek1 zobacz Shareaza

Zapoznaj sie z tym

tematem , ja proponuje emule ;]

Shareaza też jest do kitu, niestety. :frowning: Czy ten Bearflix jest godny polecenia :?: Czy sprawdzi się na łączu typu LAN i wewnętrznym IP :?: :?

Ja mam i nie narzekam ale to wszystko zeleży czy masz poblokowane porty itp

DC++ też jest jeszcze dobry…

Chciałem zaznaczyć, że jak podawałem Emule to dałem w nawiasie “duże zasoby” nic nie pisałem o prędkości, zresztą u mnie też Emule nie ściąga za szybko.