Jaki jest dodatkowy koszt przesyłki kurierskiej za pobraniem

Witam, zamierzam wyslać paczke kurierem DHL lub UPS i nie wiem jak to jest z przesyłką za pobraniem. Czy jest za to dodatkowa opłata bo przy obliczaniu kosztu przesyłki na ich stronie nie ma takiej opcji wyboru?

Czy kurier przyjedzie w każde miejsce po paczke bez dopłaty?

adio741 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na stronie UPS jest takie coś jak C.O.D. i jest to właśnie płatność przy odbiorze.

To samo masz na stronie DHL.

Szukaj trochę, to nie boli -.-

DHL największe psuje, nie wysyłaj nimi…

to jaką firmą kurierska najlepiej? Która jest najtańsza?

i jak to jest z tym odbiorem przesyłki przez kuriera?

To podaj przykład jakiejś firmy kurierskiej która miałaby dobre opinie :slight_smile:

Raben chociażby, ale żadna nie ma dobrych opinii, bo wiadomo… Jakim odbiorem przesyłki przez kuriera, bo nie rozumiem, kurier przyjeżdża i odbiera towar ^_- ?

chodzi o to że zamawia się kuriera żeby przyjechał po tą paczkę którą chce nadać

Nom i co w związku z tym?

To też zależy od tego czy masz nimi umowę i wysyłasz regularnie, czy tak jedna paczka, ale przyjedzie w każde miejsce, tylko, że płacisz za wysyłkę drożej :? .

Ja miałam taki sam problem, bo sama mieszkam na “zadupiu” i chcialam wysłac paczke za pobraniem, czasem cos sprzedaje z allegro. Spróbowałam i mogę poradzić serwis http://www.kurjerzy.pl/ .Kurier przyjechal i wziął paczke i nie musialam podpisywac zadnej umowy.