Jaki jest domyslny PIN w sieci Orange?


(Himek66) #1

Mam SE k550i przerobionego na w610i i kupiłem starter z Orange i nie wiem jaki jest Pin domyslny wpisałem już 1111,1234 i śa nieprawidłowe została jeszcze jedna próba :frowning: :frowning:


(Akindu) #2

Domyślnu Pin w Orange to 9999


(Zbych ) #3

Kupiłeś starter, poradziłeś sobie z kupnem a z pinem nie dajesz rady?? ile masz lat?? jeżeli nie umiesz jeszcze czytać to poproś starszyzne w instrukcjii uruchomienia startera wszystko jest napisane. Na poprzedniej karcie , wyłączyć w telu żądanie pinu , włożyć nową karte(startery prepaid orange nie posiadają żadnego pinu) zostaniesz poproszony o podanie kodu puk 3 razy (puk znajduje się w zestawie wraz z starterem) następnie możesz ustalić własny pin lub z niego zrezygnować , metoda z usuwaniem poprzedniego pinu (starej karty) przed włożeniem nowej dotyczy bardziej zaawansowanych telów gdzie dane oprócz karty sim przechowywane są również w pamięci telefony.


(Himek66) #4

Ej..bez takich głupich mam 15-cie lat,wpisałem 1111,1234,9999 też każdy nieprawidłowy musiałem wpisać kod puk i wtedy mogłem wpisać własny pin!!dzięki,ale takie głupie komentarze są nie na miejscu :-)Nie było tam pinu podanego na starterze Temat do zamknięcia pOzdro


(Enter6000) #5

Ale głupoty.... jak wkładasz do tela nową kartę SIM [Orange, 'prosto z pudełka'] to po prostu się włączy i można już dzwonić.

Tego w ogóle nie rozumiem. Gdybyś napisał zgodnie z regulaminem to może... http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=5&t=210226


(Himek66) #6

No właśnie fon się właczy tylko poźniej jak chcesz ustawić,aby przy odpalaniu można było wpisać kod PiN to trzeba go znać...Jest oki już dziekuje :wink: