Jaki jest najlepszy antiwirus?

Witam! Chciałbym dowiedzieć się jaki waszym zdaniem na chwile obecną jest najlepszy antywirus albo cały pakiet bezpieczeństwa??

darmowy czy płatny ?

Jak darmowy do Avast [nikt nie przekona mnie do aviry, bo to chłam]

Z płatnych to Nod32 lub Kasperski 2009

P.S

avast! Antivirus + COMODO Firewall Pro + Ad-Aware 2008 Free = najlepszy pakiet bezpieczeństwa.

Kaspersky Internet Security, albo ESET NOD32 Smart Security, oczywiście są płatne.

Kaspersky…

viewtopic.php?f=1&t=58690

viewtopic.php?f=6&t=268735

Tak samo.

Mam Avasta + zapora systemowa SP3 + WinPatrol i nic nie ,przymula", brak problemów i brak wirusów… :slight_smile:

Oprócz tego skanuję on-line :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 2008.09.01

/ oraz w razie problemów innymi programami /.

i : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … e+3.5.0.25

Dobry jest jeszcze Spybot : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … y+1.6.0.30

Nie ufaj nigdy jednemu programowi antywirusowemu. :slight_smile:

Naj… jest avira połączona ze szczepionkami nie mam zadnego wirusa od pół roku polecam :o

JW avira jest dobra a z płatnych to NOD

A jak skofigurować Avirę tak aby chroniła przed wirusami na Outlook Express jak to robi Avast ??

/ Avast jest również na rootkity /.

Z tego co wiem to Outlooka nie chroni tylko pocztę na stronie.

Testowałem przedostatnią wersję Aviry a może w nowej są zmiany ??

Daj ,cynk" to zaraz sprawdzę… :wink:

Wlepię Avirze rootkita Bagle. :slight_smile:

Avast po moich interwencjach w firmie Avast już doskonale sobie z nim radzi

  • i jeszcze z innymi rootkitami.

A tak poważnie - żeby jeszcze Avira chroniła pocztę tak jak Avast i jeszcze żeby była PL to nie widzę lepszego antywirusa.

Nawet testowany przezemnie Kaspersky którego mam dwie płatne wersje w szafce wysiada… :slight_smile:

Po zainstalowaniu Kasperskiego tak mocno mi muli że nic nie widzę z internetu. :smiley:

Moja odpowiedż :Outpost Security Suite 2009,

dlaczego: F E N O M E N A L N Y firewall ,świetny antywirus i antyspyware,oraz ochrona poczty w tym antyspam.

Ten (kombajn o nieprawdopodobnych mozliwościach w ochronie wszystkiego co sie dzieje z naszym komputerem)

potrzebuje zaledwie 30 Mb RAM,czyli doskonale pracuje na starszych ,sprzed 5 lat komputerach.

Jestem zachwycony tą nową wersją Outposta Suite 2009,i polecam do przetestowania 30 dniowego triala.

Żeby nie być uznany za oszołoma ,dodam że równie dobrym rozwiązaniem są NOD32 suite i Kaspersky suite.

Używam NOD32 od 4 lat i mam do niego 100% zaufanie -nigdy nie miałem żadnego wirusa.

Temat rzeka… Nie ma najlepszego antywirusa, wszystko zależy od wiedzy użytkownika i konfiguracji sprzętu. Poza tym sam antywirus na windę to za mało.

Z doświadczenia z darmowych polecam Avira lub Avast, z płatnych G-Data, Kaspersky lub NOD.

@abc* : przyznaję rację ale co po 30-tu dniach płatnej wersji dalej??

Tak jak p/w mam darmowego Avasta i przez więcej niż kilka lat brak problemów.

A co do NOD32 i Kasperskiego to rzeczywiście są dobre ale zależy to od internetu.

Np. często blokują różne komunikatory np. Skype albo za dużo ,przymulają".

Właśnie zakończyłem skanowanie darmową Avirą, i wykasowała mi dokładnie 80 zainfekowanych plików, w tym kupe trojanów, keyloggerów…

Wcześniej skanowałem kompa One Care microsoftu, znalazł dwa zagrożenia, ashampoo antywirus nie znalazł niczego, a avast znalazł 4.

Pozostałe 80! !!

Polecam ten program każdemu z Was.

Wiesz, 80 zainfekowanych plików nie oznacza 80 wirusów.

Miałem pewien problem kilka dni temu, ale wyszedłem z niego przez przywracanie systemu, bo to najszybsza opcja pozwalająca znów normalnie korzystać z kompa a teraz zdecydowałem się na skan,po wcześniej wykonanym “Zabiegu”, wszystkie zagrożenia musiały wylądować w punktach przywracania systemu.

Alarmy te raczej fałszywe nie były, bo większość z gadów figurowało w internetowej bazie danych zagrożeń. Kilka z nich pochodziło z zeszłego roku.

A część program wykosił analizą heurystyczną…tak czy siak, jestem na tak.

Tu załączam loga…że tak było:)

http://wklej.org/id/2830/

Newton,ściemniasz -uzyłeś jakieś paczki z trojanami z 80 malware.Ja mogę zaprezentować jeszcze lepszy wynik na najgorszym z antywirusów ,jesli dam mu do przetestowania paczkę z 3700 wirusami.

Nie tędy droga kolego,co nie znaczy że Avira to zły antywir -bo jest naprawdę skutecznym programem.