Jaki jest najlepszy darmowy antywirus?

Mam Bitdefender Antivirus Free. Skaner działa świetnie,
ale ochrona stron internetowych blokuje wszystkie strony.

Czy jest jakiś inny antywirus, ROWNIE SKUTECZNY, który tego nie robi, albo nie ma takiej funkcii?

Ja mam Bitdefender Antivirus Free i nic mi nie blokuje, może wchodzisz w strony z wiruwami

Kaspersky Free darmowy i skuteczny https://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-Free,Program,Windows,82353.html
tylko odznacz ptaszek przy zgodzie na udział w KSN żeby ci nie wysyłał żadnych próbek do badań
a dodatkowy moduł VPN Kaspersky Secure Connection jeśli nie jest ci potrzebny możesz odinstalować później

Ochronę WWW można w kasperskim wyłączyć

Link do raportu AV. Czy wiarygodny?

Blokuje dobreprogramy

To dodaj je do białej listy. Avast swego czasu też blokował za “menadżera pobierania” :wink:

Niestety musiałbym dodać wszystko, na co wchodzę, bo na każdej stronie tak jest

Moduł ochrony web możesz wyłączyć w ustawieniach antywirusa na pewno.

Ale dzieje się tak mniej więcej odkąd zmieniłem dostawcę internetu. Może w tym tkwi problem

Zadałeś już to pytanie dostawcy internetu?

Nie, ale to Orange. Z nim się dogadać to mistrzostwo świata

Avans :slight_smile: ale najlepszy to własny mózg

Z płatnych ESET Smart Security Premium a z darmowych Panda Dome. Panda Dome używałem w swoim czasie na Windowsie 7. Ten program nie zawiódł mnie.

Ale żadnych przekrętów nie robią, poza okazjonalnie niedziałającą lub rozlatującą się tu i tam infrastrukturą.

Może problemem jest twój router, może masz nieprawidłową datę i godzinę w systemie, może masz zainfekowany komputer itd.